Maurice Kip

Maurice Kip

12 juli 1975 - 21 mei 2004

NON SCOLAE SED VITAE DISCIMUS

Maurice Kip was als docent Engels werkzaam op het van Lutterveltplein en was op het Staring College een bekend en geliefd persoon die op geheel eigen wijze met leerlingen en docenten omging.
Condoleance toevoegen X sluiten
Uw naam:

Uw email (wordt niet gepubliceerd):


Gedenktekst:
 annuleren
Wilt u een SMS ontvangen direct als er een nieuw nationaal register geopend wordt? Stuur dan CONDO AAN naar 3010

We versturen nooit meer dan 5 berichten per week. Deze abonnementsdienst kost 25 cent per ontvangen bericht. U kunt zich afmelden door CONDO STOP te sms-en naar 3010.
< Vorige         1921 t/m 1924 van 1924
We hebben 't altijd leuk gevonden in de klas en we kijken met plezier terug naar het enthousiasme en gelach. Hij floot altijd het melodietje van ALWAYS LOOK ON THE BRIGHT SIDE OF LIFE. Als we aan KIP denken zullen we een optimistische man voor ons zien. R.I.P. 
Op 24 mei 2004
om 10:52 getekend door:
V.2.L.(.2.0.0.1.-.2.0.0.2.).
Dit is niet ok
Maurice, wat verschrikkelijk dat je op zo'n jonge leeftijd komt te overlijden, je zette de boel daar altijd flink op de kop, en dat was ook wel nodig!

Iedereen op het Staring College heel veel succes en sterkte met het verwerken van het verlies van een van de meest kleurrijke personen van het SC. 
Op 24 mei 2004
om 10:48 getekend door:
B.r.a.m. .B.o.r.g.g.r.e.v.e.
Dit is niet ok
Maurice,

Ik zal het gelach, het geschater en je enthousiasme nooit vergeten. 
Op 24 mei 2004
om 10:44 getekend door:
A.r.j.a.n. .B.r.o.e.k.m.a.n.
Dit is niet ok
Maurice,

Ik zal je humor nooit vergeten 
Op 24 mei 2004
om 10:33 getekend door:
R.u.t.g.e.r. .R.a.v.e.n.s.h.o.r.s.t.
Dit is niet ok
< Vorige        1 ... 94 95 96 97 
Dit register is aangemaakt door:
Staring College
op 23 mei 2004
en blijft zichtbaar tot:
1 januari 2029
Contact met beheerder >
Contact met Staring College:


  annuleren

Register verlengen >
Voor dit register is het helaas niet mogelijk een boekje te maken.
Hou me op de hoogte
Wilt u op de hoogte gehouden worden als er nieuwe (nationale) registers geopend worden? Condoleance.nl biedt verschillende mogelijkheden om op de hoogte te blijven, zoals e-mail, Twitter en SMS. Foto