Willem Scharrenberg

Willem Scharrenberg

19 januari 1956 - 13 februari 2026

Condoleer de familie, deel een herinnering of vertel een verhaal over Willem Scharrenberg

“Een vechter in hart en ziel.
In de dojo en in de ring vastberaden,
in het leven vol liefde.
Wim leerde ons dat ware kracht
schuilt in doorzetten én in zachtheid.
De laatste bel heeft geklonken.
Zijn gevecht is voorbij, zijn liefde blijft.
Met pijn in ons hart, maar omringd door liefde,
laten wij hem los.”
Condoleance toevoegen X sluiten
Uw naam:

Uw email (wordt niet gepubliceerd):


Gedenktekst:
 annuleren
Wilt u een SMS ontvangen direct als er een nieuw nationaal register geopend wordt? Stuur dan CONDO AAN naar 3010

We versturen nooit meer dan 5 berichten per week. Deze abonnementsdienst kost 25 cent per ontvangen bericht. U kunt zich afmelden door CONDO STOP te sms-en naar 3010.
< Vorige         81 t/m 85 van 85
Ilze, Nick, Indy, Kick en Storm.

Ik wil jullie heel veel sterkte wensen met dit ongelofelijke en zware verlies. Wim was meer dan een vriend voor mij. Een mooie, sterke charismatische man die een voorbeeld was voor ons allen. Wim heeft mij gemaakt tot ik de man die ik nu ben geworden. Ik zal altijd de mooie herinneringen koesteren. Nooit meer vergeten. Wim zal altijd in mijn hart zijn. Liefs Mehmet en Jetske ❤️☘️❤️🙏🏼. 
Op 18 februari 2026
om 19:08 getekend door:
M.e.h.m.e.t. .A. .Y.i.l.m.a.z.
Dit is niet ok
Rust zacht Wim. We hebben genoten van de kennis die je altijd met ons gedeeld hebt en de fijne manier waarop je het overbracht. Een groot gemis! Sterkte aan alle nabestaanden. Groet, Osu Jacques 
Op 18 februari 2026
om 19:05 getekend door:
J.a.c.q.u.e.s. .v.a.n. .R.o.o.s.m.a.l.e.n.
Dit is niet ok
Wim naamgenoot het was een eer,onze gesprekken over oude partijen en boksers zal ik nooit vergeten!! R.I.P Champ👊🏾 Osu. 
Op 18 februari 2026
om 19:02 getekend door:
w.i.m. .c.a.r.d.o.z.e.
Dit is niet ok
Een ware inspiratie bron en een voorbeeld voor ieder1 
Op 18 februari 2026
om 18:57 getekend door:
D.i.c.k. .H.e.u.s.i.n.k.v.e.l.d.
Dit is niet ok
Hele fijne kerel, groot sterk hart, geen poespas. Heel veel mee getraind begin 80er jaren, veel geleerd!
Honour and privilege, OSU 
Op 18 februari 2026
om 18:54 getekend door:
K.a.j. .d.e. .B.o.e.r.
Dit is niet ok
< Vorige        1 ... 2 3 4 5 
Dit register is aangemaakt door:
Indy Scharrenberg
op 18 februari 2026
en blijft zichtbaar tot:
18 april 2026
Contact met beheerder >
Contact met Indy Scharrenberg :


  annuleren

Register verlengen >
Een blijvende herinnering aan:

Willem Scharrenberg

U kunt van dit register en de toegevoegde condoleances zelf een boekje maken en laten drukken. Meer info >

Nieuw boekje maken >
Hou me op de hoogte
Wilt u op de hoogte gehouden worden als er nieuwe (nationale) registers geopend worden? Condoleance.nl biedt verschillende mogelijkheden om op de hoogte te blijven, zoals e-mail, Twitter en SMS. Foto