Peter R. de Vries Foto: Wikipedia.nl

Peter R. de Vries

14 november 1956 - 15 juli 2021

Peter R de Vries was vooral een lieve man die zich met ziel en zaligheid inzette voor families die hij bijstond.

Peter Rudolf de Vries (Aalsmeer, 14 november 1956) was een Nederlands misdaadverslaggever. Hij werd voornamelijk bekend door zijn eigen televisieprogramma "Peter R. de Vries, misdaadverslaggever" dat in 2012 na zeventien jaar stopte. Sindsdien genoot hij in Nederland vooral de reputatie van standvastig aanjager van cold cases en was hij een veel geziene gast in praatprogramma's waarin hij zijn licht liet schijnen over tal van criminele zaken.

Op 6 juli 2021 werd hij op straat in Amsterdam neergeschoten, waarna hij zwaargewond werd afgevoerd naar een ziekenhuis. Daar is hij uiteindelijk overleden,


Bron: Wikipedia.nl
Condoleance toevoegen X sluiten
Uw naam:

Uw email (wordt niet gepubliceerd):


Gedenktekst:
 annuleren
Wilt u een SMS ontvangen direct als er een nieuw nationaal register geopend wordt? Stuur dan CONDO AAN naar 3010

We versturen nooit meer dan 5 berichten per week. Deze abonnementsdienst kost 25 cent per ontvangen bericht. U kunt zich afmelden door CONDO STOP te sms-en naar 3010.
< Vorige         32401 t/m 32420 van 37834        Volgende >
Een onuitsprekelijk groot verlies voor deze maatschappij.
Veel sterkte voor de nabestaanden.
R.I.P. 
Op 15 juli 2021
om 16:45 getekend door:
P.a.u.l.i.n.e.
Dit is niet ok
Dit stukje tekst wil ik graag opdragen voor de kinderen, familie en vrienden van Peter R. de Vries.

Toen ik te horen heb gekregen dat nu juist Peter werd neergeschoten, dacht ik o mijn god.

Vandaag een week later, zat ik naar de radio te luisteren en het bericht dat hij de aanslag toch niet heeft mogen overleven was een grote chock voor mij.

Peter was altijd een grote held voor mij en ik kan mij niet herinnerren dat ik ooit een aflevering heb gemist van het programma 'Peter R. de Vries, misdaadverslaggever'.

Ik zie Peter als een man met een groot hart en hij ging altijd voor het goede doel in het leven. Hij heeft met al zijn daden Nederland een stukje veiliger kunnen maken en eerlijker, dat mogen we nooit en ten nimmer vergeten.

Helaas heeft hij met al het goede werk zijn dood erbij moeten bekopen. Kan alleen maar zeggen dat dit het bewijs is hoe hij begaan was met waar hij mee bezig was. En ook al kreeg Peter bedrijgingen binnen Peter was niet te stoppen.

Respect, respect en nog een respect voor Peter.

Ik wens alle nabestaanden heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Dit had niet mogen gebeuren.

Gecondoleerd en heel veel sterkte.

En heel veel liefs,

Jeffrey 
Op 15 juli 2021
om 16:45 getekend door:
J.e.f.f.r.e.y.
Dit is niet ok
Strijder voor velen. Held voor velen. Bedreiging voor velen. Wat een ongelofelijk zwaar gemis dat jij er niet meer bent. Voor altijd op een voetstuk, als verdienste voor je harde werk en onaflatende inzet. Bedankt daarvoor, Peter. We missen je nu al. Rust zacht. 
Op 15 juli 2021
om 16:45 getekend door:
N.a.o.m.i.
Dit is niet ok
Lieve Peter, wat verschrikkelijk. Ik ben er kapot van Ik wens iedereen die van je houdt, en dat zijn er heel veel, ontzettend veel sterkte Een inktzwarte dag voor Nederland Rust zacht held X 
Op 15 juli 2021
om 16:45 getekend door:
Y.v.o.n.n.e. .V.i.s.s.e.r.
Dit is niet ok
Lieve Peter
Een hart van goud !! Je zult in de hemel een fijne rustige plekje vinden we houden van je en denken aan je. Veel sterke voor zijn famillie 💔💔 
Op 15 juli 2021
om 16:45 getekend door:
O.z.l.e.m.
Dit is niet ok
Geen woorden voor.

Veel sterkte voor zijn naasten 
Op 15 juli 2021
om 16:45 getekend door:
W.e.n.d.y.
Dit is niet ok
Je was en blijft de rots van rechtvaardig Nederland.
Rust in vrede, we vergeten je niet. 
Op 15 juli 2021
om 16:45 getekend door:
E.l.l.e.n. .B.u.s.i.n.g.
Dit is niet ok
Wat een vreselijk nieuws. Woorden schieten te kort... Allen die hem lief hebben wens ik heel veel sterkte! 
Op 15 juli 2021
om 16:45 getekend door:
C.l.a.u.d.i.a.
Dit is niet ok
Niet te bevatten Wat triest juist hij heel veel sterkte voor de familie en zijn vrienden 
Op 15 juli 2021
om 16:45 getekend door:
g. .v. .d.a.l.e.n.
Dit is niet ok
Het enige wat je wilde was gerechtigheid en dan is dit je dank lieve peter rust in vrede heel veel sterkte voor zijn familie, vrienden en collega's liefs 
Op 15 juli 2021
om 16:45 getekend door:
D.a.n.i.
Dit is niet ok
Wat een schokkend nieuws dat jouw leven is beëindigd. In wat voor ’n wereld leven wij?
Onze oprechte deelneming aan familie, nabestaanden en al jouw vrienden. (en dat zijn er heel veel!).
Goede reis, KANJER!! 
Op 15 juli 2021
om 16:44 getekend door:
A.n.j.a. .e.n. .G.e.r.a.r.d.
Dit is niet ok
Heel veel sterkte voor familie, Collega’s en vrienden 🥀🕯 
Op 15 juli 2021
om 16:44 getekend door:
J.o.y.c.e.
Dit is niet ok
Wat een verschrikkelijk onrecht is jou aangedaan Peter. Rust zacht!! En voor de familie, vrienden, collega's en iedereen die Peter lief had, heel veel sterkte en kracht de komende tijd 
Op 15 juli 2021
om 16:44 getekend door:
T.a.m.a.r.a. .A.k.i.s.-.D.a.v.i.d.s.o.n.
Dit is niet ok
Wat een verdrietig bericht. Ik wens de familie Gods nabijheid en troost toe. 
Op 15 juli 2021
om 16:44 getekend door:
A.n.n.e.m.i.e.k.e. .t.e.n. .B.r.i.n.k.e.
Dit is niet ok
We gaan je missen Peter. Heel veel sterkte met dit verlies. Ons held ❤️ 
Op 15 juli 2021
om 16:44 getekend door:
G.e.n.e.s.i.s.
Dit is niet ok
Vreselijk geen woorden voor. Rust zacht . Sterkte voor alle nabestaanden . Zo jong en je leven wordt afgepakt door een kogel . 
Op 15 juli 2021
om 16:44 getekend door:
N.e.t.t.y.
Dit is niet ok
Beste One Of A Kind Peter R. bedankt voor al het goede wat je in je leven gedaan hebt. Ik zal je nooit vergeten...RIP 
Op 15 juli 2021
om 16:44 getekend door:
F.o.n.s.
Dit is niet ok
Iedereen veel sterkte met het vreselijke verlies van Peter R. de Vries 
Op 15 juli 2021
om 16:44 getekend door:
G.e.r.r.y.
Dit is niet ok
Voortijdig, een dapper mens. We zullen hem missen. Rust zacht en veel sterkte aan zijn nabestaanden. 
Op 15 juli 2021
om 16:44 getekend door:
R.o.o.s.
Dit is niet ok
Lieve nabestaanden van Peter R de Vries,

Oneindig verdrietig zijn we met het verlies van jullie vader partner en voorbeeld voor ons allen. Onvermoeibaar en onvermurwbaar streed je tegen onrecht en onrechvaardigheid. Recht door zee, direct, eerlijk, strijdbaar, kritisch, eerlijk, moedig, onverschrokken, vastbijtend en vasthoudend zo kent heel Nederland Peter. En wat zijn we boos, op degene(n) die het lef hebben gehad hem op zo'n laffe en voor Peter kansloze manier uiteindelijk het leven te nemen en het miet vooral voor jullie als kinderen en geliefde onverteerbaar zijn. Woorden zijn ontroostbaar en toch hiop ik dat jullie kracht vinden uit het feit dat hij voor velen onmisbaar en tot troost is/was. Niemand is zoals hij, een uniek mens. Moge hij verder over ons waken en een voorbeeld zijn voor velen. In gedachten zijn we bij Peter, jullie zijn kinderen, geliefde en allen voor wie Peter veel betekent. ❤️ 
Op 15 juli 2021
om 16:44 getekend door:
K.a.r.i.e.n.a.
Dit is niet ok
< Vorige        1 ... 1618 1619 1620 1621 1622 1623 1624 ... 1892      Volgende >
Dit register is aangemaakt door:
Anneke
op 15 juli 2021

Contact met beheerder >
Contact met Anneke :


  annuleren

Register verlengen >
Een blijvende herinnering aan:

Peter R. de Vries

Er zijn voor dit register meer dan 5000 condoleances. Neem contact met ons op om een boekje te laten maken.
Hou me op de hoogte
Wilt u op de hoogte gehouden worden als er nieuwe (nationale) registers geopend worden? Condoleance.nl biedt verschillende mogelijkheden om op de hoogte te blijven, zoals e-mail, Twitter en SMS. Foto