Jan  Kroon

Jan Kroon

27 april 1960 - 14 februari 2026

Eindelijk vrij van pijn en verdriet. Een lichter bestaan ligt in het verschiet.

Eenzaam en onverwacht.
Te kort samen doorgebracht.
Maar dankbaar voor de tijd die ons was gegeven,
in dit kortstondige turbulente leven.
Nu ben je vrij van pijn en verdriet. Laat ik je los,
maar nooit helemaal gaan zoals je nu ziet.

-------------------------------

Jan was vroeger graag in Hoorn voor zijn plezier,
Aan de haven, tussen de mensen, met een glas bier.
De laatste jaren werd zijn wereld zo klein,
Stiller dan hij ooit leek te zijn.
Ik heb hem maar ten dele gekend,
En zoek naar wie hij was, hoe hij werd herkend.
Was jij ooit een deel van zijn verhaal?
Of beschik je misschien zelfs over beeldmateriaal?
Laat het hier achter, hoe klein het ook lijkt,
Zodat een stukje van zijn leven mij alsnog bereikt.

Dank voor het delen van jouw woorden en herinneringen
Condoleance toevoegen X sluiten
Uw naam:

Uw email (wordt niet gepubliceerd):


Gedenktekst:
 annuleren
Wilt u een SMS ontvangen direct als er een nieuw nationaal register geopend wordt? Stuur dan CONDO AAN naar 3010

We versturen nooit meer dan 5 berichten per week. Deze abonnementsdienst kost 25 cent per ontvangen bericht. U kunt zich afmelden door CONDO STOP te sms-en naar 3010.
        1 t/m 10 van 10
Jan, was destijds een buurjongen van ons. Hij woonde in de grote flat wij in de kleine.In onze jonge jaren trokken we wel met elkaar op vanwege de brommers. Hij had een Zundapp.Af en toe zagen we elkaar nog in de stad. Herinneringen ophalen. Julien, sterkte met het verlies van je vader. Ik.mocht z'n bravoure wel. 
Op 1 maart 2026
om 15:05 getekend door:
E.r.i.k. .L.u.i.k.e.n.
Dit is niet ok
Vaarwel grote broer🥹 
Op 28 februari 2026
om 17:22 getekend door:
G.e.r.a.r.d. .K.r.o.o.n.
Dit is niet ok
Jan was een neef van mij. 2 Jr terug voor t laatst gesproken. Hadden niet veel contact. Weet wel dat hij heel erg verdrietig was, dat zijn zuster, ook Gerda erg ziek was. En ook is overleden. Hij had ook nog een broertje Gérard, net als zijn vader.mijn oom ging altijd fluitend door de stad. Jan was een jongen met een klein hartje, een grote mond jammer dat de fles zijn leven werd 
Op 26 februari 2026
om 21:53 getekend door:
G.e.r.d.a.
Dit is niet ok
Ik heb twee jaar met Jan in de klas gezeten,van 1972 tot 1974. Kon altijd onwijs met hem lachen. Kwam hem later vaak in de stad tegen met zijn maatje Rene v/d Drift. Later ben ik Jan uit het oog verloren. Weer een Horinees heengegaan ... sterkte met dit verlied 
Op 25 februari 2026
om 9:34 getekend door:
J.a.n. .B.o.s.
Dit is niet ok
hoi Jolien ik kan je niet maar Jan kon ik al heel lang hij was soms een betweter maar als je Jan goed kon dan kon je gezellig met hem praten over alles enz biljartje leggen kwam hem tegen in het julianapark op zijn loop fiets tuurlijk praatje maken hij had het de laatste jaren ook niet makkelijk maar ik denk aan Jan terug als een gezellige mafkees. gecondoleerd en heel veel sterkte groetjes ria 
Op 24 februari 2026
om 21:34 getekend door:
r.i.a. .n.a.n.n.i.n.g.s.
Dit is niet ok
Ik heb Jan gekend in een café flessie waar we gezamenlijk enkele biertjes hij had wel div verhalen wat hij vroeger meegemaakt had op het laast zagen we hem niet meer in de kroeg 
Op 24 februari 2026
om 19:56 getekend door:
S.j.a.a.k. .v.e.r.w.i.j.m.e.r.e.n.
Dit is niet ok
Ik ken Jan vanuit cafe t Flessie waar hij geregeld gast was en plots niks meer van hem hoorden(dit was zeker 2 jaar geleden)
Waren toen al erg ongerust over hem na veel x bellen en iemand langs laten gaan toch maar politie langs laten komen. Moesten ons niet ongerust maken, had geen auto meer etc.
Zoals ik hem kende luste hij graag een Heineken flesje en had altijd het hoogste woord soms ook heel eigenwijs. Gaf ook graag anderen een consumptie.
Ik wens de familie heel veel sterkte toe. 
Op 24 februari 2026
om 17:46 getekend door:
M.a.r.i.o.n.
Dit is niet ok
Jolien en kinderen heel veel sterkte in deze moeilijke tijd en dat je alles zo mooi hebt gedaan en gemaakt 🙏🙏♥️♥️♥️ dank je wel 
Op 24 februari 2026
om 17:13 getekend door:
J.o.h.n. .&. .E.l.v.e.r.a. .k.r.o.o.n.
Dit is niet ok
Blijft vreemd dat als je aan iemand denkt en je afvraagt hoe het met hem gaat dan plots het bericht leest van zijn overlijden.
Ik kan slechts zeggen dat wij vroeger heel gezellige tijden hebben gehad in het kegeltje in de Huesmolen en dat ik het een aardige kerel vond.
Gecondoleerd allemaal ! 
Op 24 februari 2026
om 15:25 getekend door:
M.a.r.k. .O.l.o.f.s.e.n.
Dit is niet ok
Lieve Jolien en Jan,

Wij wensen dat jullie nu samen voor altijd zijn verbonden in het licht en de liefde van jullie mooie harten💞.

Heel veel licht en liefde van ons toegewenst met het gemis van je vader.
Warme omarming van ons,
mama en Max 
Op 23 februari 2026
om 9:38 getekend door:
K.a.r.i.n. .v.a.n. .S.t.r.a.l.e.n.
Dit is niet ok
       1 
Dit register is aangemaakt door:
Jolien van Stralen
op 22 februari 2026
en blijft zichtbaar tot:
22 april 2026
Contact met beheerder >
Contact met Jolien van Stralen:


  annuleren

Register verlengen >
Een blijvende herinnering aan:

Jan Kroon

U kunt van dit register en de toegevoegde condoleances zelf een boekje maken en laten drukken. Meer info >

Nieuw boekje maken >
Hou me op de hoogte
Wilt u op de hoogte gehouden worden als er nieuwe (nationale) registers geopend worden? Condoleance.nl biedt verschillende mogelijkheden om op de hoogte te blijven, zoals e-mail, Twitter en SMS. Foto