Kenneth Wilson

Kenneth Wilson

19 januari 1947 - 15 september 2025
Adyosi, wi noiti sa fergiti yu.
Un’ lobi papa, granpa anga lobi masra. Wan kankan srananman.
Gi yu lobi uma, pikin anga gran pikin. Yu lobi sa tan kibri ini ding ati fu tego. Fu di yu bing gi un soso lobi.
Un sa tan yere yu sten e kari: ‘Hou het heel, schat.’


Nederlandse vertaling
Afscheid, maar nooit vergeten.
Onze trotse vader, opa en man, een sterke Surinaamse man.
Voor zijn vrouw, zijn kinderen en kleinkinderen blijft zijn liefde leven in ons hart.
En nog altijd horen wij hem zeggen: “Hou het heel, schat.”
Condoleance toevoegen X sluiten
Uw naam:

Uw email (wordt niet gepubliceerd):


Gedenktekst:
 annuleren
Wilt u een SMS ontvangen direct als er een nieuw nationaal register geopend wordt? Stuur dan CONDO AAN naar 3010

We versturen nooit meer dan 5 berichten per week. Deze abonnementsdienst kost 25 cent per ontvangen bericht. U kunt zich afmelden door CONDO STOP te sms-en naar 3010.
< Vorige         21 t/m 30 van 30
Hij was niet alleen een kundig arts, maar ook een mens met een groot hart en een aanstekelijke humor. In moeilijke momenten wist hij altijd met een lach of een kwinkslag licht te brengen, zonder ooit de ernst uit het oog te verliezen. Zijn zorg en toewijding hebben een diepe indruk achtergelaten en zullen ons altijd bijblijven.

Wij zijn dankbaar voor alles wat hij voor ons betekend heeft. 
Op 17 september 2025
om 14:27 getekend door:
H.e.r.m.a.n. .P.i.k.a.a.r.t.
Dit is niet ok
U bent altijd een belangrijk persoon in ons leven geweest. Ik zal U nooit vergeten Dokter Wilson.
Rustig Zacht, Familie Brehm.
Bert ❤️ 
Op 17 september 2025
om 13:12 getekend door:
B.e.r.t. .B.r.e.h.m.
Dit is niet ok
Heel veel sterkte aan de nabestaanden. Ik heb genoten van zijn mooie en droge humor. Altijd opgewekt en altijd klaar voor je staan. Rust zacht, Oud Buurman. 
Op 17 september 2025
om 12:45 getekend door:
M.a.r.c. .d.e.n. .E.n.g.e.l.s.m.a.n.
Dit is niet ok
Beste huisarts ever! Als ik binnenkwam het kenmerkende ‘Wiegman’ met wat zwaardere stem. Ik reageerde altijd met ‘hallo doc’. En dan zei ik dat ik waarschijnlijk weer last had van mijn ‘hypochondrie’. Toen moest hij altijd lachen en hielp hij me met aandacht en veel respect. We zullen u missen dokter Wilson, rust zacht 
Op 17 september 2025
om 12:42 getekend door:
F.r.i.s.o. .W.i.e.g.m.a.n.
Dit is niet ok
Heel veel sterkte aan alle nabestaanden! Rust zacht Dokter Wilson. 
Op 17 september 2025
om 12:00 getekend door:
R.e.m.k.o. .v.a.n. .S.c.h.e.l.t.t.
Dit is niet ok
R.I.P mijn waterpoloteam genoot en vriend van Zwemvereniging "Kwie Kwie"
te Paramaribo - Suriname ,samen met Waldi Henar,Floris Eliazer ,Imro Schoonhoven,John Wilson ( R.I.P.),Rinio.W.Artist,Lothar Vigilandzoon ,Ivan Vas ,Herman Vas en Henri Couvroer, hebben wij naam gemaakt met het team waarin jij ook speelde door 6 jaar achtereen kampioen van Suriname te zijn,je was een geweldige verdediger.Rust in Vrede Kenneth. 
Op 17 september 2025
om 11:40 getekend door:
R.i.n.i.o. ...W.,.A.r.t.i.s.t.
Dit is niet ok
Van harte gecondoleerd met dit grote verlies. Heel veel sterkte met het missen van Kenneth. Liefs ook van Mieke. 
Op 17 september 2025
om 11:32 getekend door:
M.a.t.h.i.l.d.e. . .V.r.o.o.m.
Dit is niet ok
Met verdriet neem ik afscheid van mijn vroegere huisarts. Wat was Kenneth, of dokter Wilson zoals we hem uiteraard ook noemden, altijd een warme en betrokken man. Ik herinner hem als iemand die altijd klaarstond voor zijn patiënten. Zo ook voor mij. Ik herinner me nog hoe enthousiast hij was toen ik er zat voor een afspraak voor de zwangerschap van mijn oudste. Zo ontzettend lief en meelevend. Daarnaast ken ik hem als vader van Marc, wij zaten in dezelfde klas op de basisschool. Ik heb ook mooie herinneringen aan die tijd. Zeker aan de musical waar Marc en ik samen en echtpaar speelden. Na een lang ziekbed is er nu rust. Veel sterkte voor de familie. 
Op 17 september 2025
om 11:17 getekend door:
J.e.n.n.i.f.e.r. .d.e. .J.o.n.g.
Dit is niet ok
De meest betrokken, lieve en gezelligste huisarts dat we ooit gehad hebben toendertijd! U hoorde gewoon bij onze familie..❤️
U laat ons achter met hele mooie herinneringen!❤️
Fly High Lieve Dr. Wilson! Moge uw ziel in alle vrede rusten..🙏🏻❤️Heel veel sterkte aan alle nabestaanden 🙏🏻💪🏼❤️ 
Op 17 september 2025
om 11:16 getekend door:
J.o.y.c.e. .R.a.m.n.a.r.e.s.
Dit is niet ok
Veel sterkte.
Kenneth was een mooi mens. Fijn om hem gekend te hebben.
Petra en Paul 
Op 17 september 2025
om 11:12 getekend door:
P.e.t.r.a. .S.t.r.u.i.k.
Dit is niet ok
< Vorige        1 2 
Dit register is aangemaakt door:
Jeffrey Wilson
op 17 september 2025
en blijft zichtbaar tot:
17 november 2025
Contact met beheerder >
Contact met Jeffrey Wilson:


  annuleren

Register verlengen >
Een blijvende herinnering aan:

Kenneth Wilson

U kunt van dit register en de toegevoegde condoleances zelf een boekje maken en laten drukken. Meer info >

Nieuw boekje maken >
Hou me op de hoogte
Wilt u op de hoogte gehouden worden als er nieuwe (nationale) registers geopend worden? Condoleance.nl biedt verschillende mogelijkheden om op de hoogte te blijven, zoals e-mail, Twitter en SMS. Foto