
Henk van Ulsen
8 mei 1927 - 28 augustus 2009
En weer is een goede acteur heengegaan
Acteur Henk van Ulsen is vandaag in zijn woonplaats Bussum overleden. Dat heeft een woordvoerder van de familie meegedeeld. Van Ulsen is 82 jaar geworden. De in Kampen geboren acteur speelde in vele toneelproducties en televisieseries. Ook werd zijn stem opgevoerd bij documentaires, commercials en luisterboeken.Hij studeerde in 1949, cum laude, af aan de Amsterdamse Toneelschool. Van Ulsen kreeg twee keer de Louis d'Or toegekend en won de Albert van Dalsumprijs. Verder kreeg hij de Edison Classique en verscheidene erepenningen. Hij is benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje Nassau.
< Vorige
41 t/m 42 van 42
Familie van Henk van Ulsen: gecondoleerd met het verlies. Ik heb zeer genoten van zijn acteertalent! Een geweldige fijne vent!!!
Op 28 augustus 2009
om 20:59 getekend door:
M.a.r.i.a. .R.o.d.e.n.h.u.i.s.
Dit is niet ok
om 20:59 getekend door:
M.a.r.i.a. .R.o.d.e.n.h.u.i.s.
Een meester op het toneel..veel jongere acteurs hebben zoveel van jou geleerd...
Het is nu tijd om van een welverdiende rust te genieten...
Rust zacht Henk, alle respect!
Het is nu tijd om van een welverdiende rust te genieten...
Rust zacht Henk, alle respect!
Op 28 augustus 2009
om 20:54 getekend door:
M.a.r.
Dit is niet ok
om 20:54 getekend door:
M.a.r.
Voor dit register is het helaas niet mogelijk een boekje te maken.
Hou me op de hoogte
Wilt u op de hoogte gehouden worden als er nieuwe (nationale) registers geopend worden? Condoleance.nl biedt verschillende mogelijkheden om op de hoogte te blijven, zoals e-mail, Twitter en SMS.