Z.K.H. Prins Claus

Z.K.H. Prins Claus

6 september 1926 - 6 oktober 2002

Een parel in de Nederlandse kroon die de Nederlandse harten voor zich wist te winnen...

Prins Claus, echtgenoot van koningin Beatrix, is op zondag 6 oktober 2002 op 76-jarige leeftijd in het bijzijn van zijn vrouw, zijn kinderen en de prinsessen Laurentien en Máxima overleden in het AMC in Amsterdam.

Claus von Amsberg trouwde in 1966 met Prinses Beatrix. Tot zijn dood stond hij haar met raad en daad terzijde, hoewel hij daarin sinds Beatrix de troon besteeg regelmatig en steeds vaker gehinderd werd door gezondheidsproblemen.

Ondanks de aanvankelijke scepsis wist de ontwapenende en humorvolle Claus de harten van het Nederlandse volk voor zich te winnen.

De dood van Claus kwam ondanks diens broze gezondheid voor velen toch nog als een verrassing. Op verschillende plaatsen in het land werden kaarsjes aangestoken en bloemen neergelegd.
< Vorige         29821 t/m 29840 van 51235        Volgende >
Wij wensen de gehele familie en alle naaste dierbaren heel veel sterkte toe 
Op 7 oktober 2002
om 23:55 getekend door:
F.a.m... .S.p.r.e.n.k.e.l.s.
Dit is niet ok
Wij wensen de Koninklijke familie heel veel sterkte en bidden hun Gods troost en zegende nabijheid toe 
Op 7 oktober 2002
om 23:55 getekend door:
J.a.n.n.i.e. .e.n. .G.e.e.r.t. .d.e. .V.r.i.e.s.
Dit is niet ok
Gecondoleerd met dit grote verlies. Een groot verlies voor ons land, maar vooral voor de koninklijke familie.

Ik wens onze koninklijke familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. 
Op 7 oktober 2002
om 23:54 getekend door:
C.o.n.n.y. .v.a.n. .R.o.o.i.j.
Dit is niet ok
Hierbij willen wij Koningin Beatrix met haar kinderen en kleinkind en allen die haar lief en dierbaar zijn onze oprechte deelneming betuigen en Gods onmisbare zegen toewensen voor het verwerken van het verlies van haar echtgenoot Z.K.H. Prins Claus. 
Op 7 oktober 2002
om 23:54 getekend door:
F.a.m... .J... .B.a.k.k.e.r.
Dit is niet ok
Ik zal de subtiele humor was Z.K.H. prins Claus missen 
Op 7 oktober 2002
om 23:54 getekend door:
D.u.i.v.e.n.v.o.o.r.d.e.n.
Dit is niet ok
Het is spijtig dat juist U als eerste moest gaan... 
Op 7 oktober 2002
om 23:54 getekend door:
R.e.n.é. .R.i.s.s.e.w.i.j.c.k.
Dit is niet ok
Lieve Prins..

Zo plots ben je overleden... alhoewel we allang wisten hoe ziek je eigenlijk was.
Je bent een geweldige man.. een lieve en vooral zachte man. Je bent heel anders als alle andere koninklijke leden.. je trekt je soms niets van regels aan.. en doet soms lekker waar je zin in hebt als je op bezoek bent.
Ik zal je missen claus... je gevoel voor humor..
liefs Susan 
Op 7 oktober 2002
om 23:54 getekend door:
a.s.h.o.k.
Dit is niet ok
Hierbij betuigen wij ons leedwezen met het overlijden van prins Claus en wensen wij de koninklijke familie veel sterkte met het verwerken van dit grote verdriet. Voor ons was prins Claus een zeer integere man, die wij zullen missen. 
Op 7 oktober 2002
om 23:54 getekend door:
W...v...d...V.a.l.k. .e.n. .H...G... .d.e. .H.e.e.r...
Dit is niet ok
Moge de liefdevolle herinneringen aan uw echtgenoot en jullie vader u de kracht voor de toekomst geven. 
Op 7 oktober 2002
om 23:54 getekend door:
G.e.r.r.i.e. .&. .W.i.l.l.e.m.
Dit is niet ok
ZKH Prins Claus was een bijzondere man. Hij heeft wat van zijn leven gamaakt ondanks de ziekte die hij lange tijd had.
Ik hoop dat de familie zich door dit grote verlies weet heen te slaan, en hierbij wens ik ze daarvoor heel veel sterkte toe. 
Op 7 oktober 2002
om 23:53 getekend door:
C.V.K.
Dit is niet ok
Op deze manier wil ik het koninklijke huis veel sterkte toewensen met het verlies van Prins Claus. 
Op 7 oktober 2002
om 23:53 getekend door:
P.a.t.r.i.c.k. .S.m.i.t.s.
Dit is niet ok
Wij wensen U en de hele familie heel veel steun in deze moeilijke dagen. En veel sterkte in de toekomst. 
Op 7 oktober 2002
om 23:53 getekend door:
F.a.m...W.e.s.t.e.r.h.u.i.s... .D.e.v.e.n.t.e.r.
Dit is niet ok
Mijn oprechte deelneming met het verlies van Prins Claus.
verder wens ik U de komende tijd veel sterkte toe. 
Op 7 oktober 2002
om 23:53 getekend door:
A...C...W... .W.e.i.j.z.e.n.
Dit is niet ok
heel veel sterkte allemaal met dit grote verlies

ook het nederlandse volk sterkte 
Op 7 oktober 2002
om 23:53 getekend door:
F.a.m. .B.o.e.r.
Dit is niet ok
Zijn daden zullen altijd bij ons blijven. Voor ons allen een groot gemis.

Veel sterkte toegewenst aan Familie en Vrienden.

Arjan van der Mast
Danielle Dresen 
Op 7 oktober 2002
om 23:53 getekend door:
A.r.j.a.n.&.D.a.n.i.e.l.l.e.
Dit is niet ok
heel veel sterkte met het verlies van uw man en vader en opa 
Op 7 oktober 2002
om 23:52 getekend door:
m.a.r.i.a.n.
Dit is niet ok
Tilly van Delden - de Klerk

en

Ben van Delden

betuigen langs deze weg ons leedwezen met het overlijden van Zijne Koninklijke Hoogheid Prins Claus van Amsberg enz.

Wij zijn diep getroffen door het verscheiden van dit wel zeer bijzonder mens! Met de nadruk op MENS!

Prins Claus was inderdaad zeer bijzonder door zijn intelligentie, eenvoud, humor en zijn opvatting van normen en waarden, maar vooral als een wel zeer fijne en toegewijde vader!

Z.K.H Prins Claus zou in het kader van zijn waardering van onze monarchie/" republiek" een hele fijne "president" zijn geweest.
Dit in generlei opzicht ten nadele van onze Majesteit!

De manier waarop hij en onze Koningin hun drie zonen hebben opgevoed als kinderen voor hun zelf en alsmede voor de toekomst van ons en onze kinderen en kleinkinderen is meer dan voorbeeldig geweest!

Van uit het diepste van ons hart willen wij Prins Claus ook daarvoor posthuum danken en altijd blijven herdenken.

Lieve koningin Beatrix, wij voelen zeer met u mee met het overlijden van uw wel zeer bijzondere en fijne echtgenoot, de vader van uw kindren en grootvader van uw kleindochter.

Zoveel als u van Prins Claus heeft gehouden en nog zult houden is een intrigerend voorbeeld voor ons!

Het doet ons ontzettend veel pijn dat U hem nu moet missen.

Wat u ook moge beslissen wij staan volledig achter U en U kunt altijd en op alle mogelijke manieren van ons op aan.

Tilly en Ben van Delden

Rhijnvreugd 7
2382 BG Zoeterwoude 
Op 7 oktober 2002
om 23:52 getekend door:
T.i.l.l.y. .e.n. .B.e.n. .v.a.n. .D.e.l.d.e.n.
Dit is niet ok
Een geliefde man en vader te verliezen is een gebeurtenis, dat je hoopt, nooit mee te maken. Maar iedereen overkomt het in het leven en daroom kunnen wij zo goed meevoelen met het koninklijk
gezin.
Wij wensen de familie heel veel sterkte bij het verwerken van het gemis van prins Claus. Hij was een bijzonder man. 
Op 7 oktober 2002
om 23:52 getekend door:
f.a.m...M.e.l.g.e.r.s.
Dit is niet ok
Geachte Koninklijke Familie. Gecondoleert met Prins Claus. We wense u allen heel veel sterkte dit smartelijke verlies te dragen. Mocht bovendien deze roepstem geheiligd worden aan ons aller hart. We missen in hem een dierbaar persoon, geliefd bij onze hele familie. 
Op 7 oktober 2002
om 23:52 getekend door:
f.a.m...B.a.k.k.e.r.
Dit is niet ok
Ik wens het koninklijke familie veel sterkte toe.
Imran Chandoe 
Op 7 oktober 2002
om 23:52 getekend door:
I...S... .C.h.a.n.d.o.e.
Dit is niet ok
< Vorige        1 ... 1489 1490 1491 1492 1493 1494 1495 ... 2562      Volgende >
Dit register is aangemaakt door:
Jan Wouter
op 2 juli 2001

Contact met beheerder >
Contact met Jan Wouter:


  annuleren

Register verlengen >
Voor dit register is het helaas niet mogelijk een boekje te maken.
Hou me op de hoogte
Wilt u op de hoogte gehouden worden als er nieuwe (nationale) registers geopend worden? Condoleance.nl biedt verschillende mogelijkheden om op de hoogte te blijven, zoals e-mail, Twitter en SMS. Foto