Andre Hazes

30 juni 1951 - 23 september 2004

Ik heb het goed gedaan, maar ook zo fout gedaan

Als ik terugkijk in de tijd

Een lach met tranen, zo voel ik mij vandaag

Geproefd van het leven, zoveel vrienden, ongekend

De Amsterdamse volkszanger die Nederland wist te veroveren is op 53 jarige leeftijd overleden aan een hartstilstand.
Condoleance toevoegen X sluiten
Uw naam:

Uw email (wordt niet gepubliceerd):


Gedenktekst:
 annuleren
Wilt u een SMS ontvangen direct als er een nieuw nationaal register geopend wordt? Stuur dan CONDO AAN naar 3010

We versturen nooit meer dan 5 berichten per week. Deze abonnementsdienst kost 25 cent per ontvangen bericht. U kunt zich afmelden door CONDO STOP te sms-en naar 3010.
< Vorige         1401 t/m 1420 van 58053        Volgende >
lieve rachel en kinderen.

toen ik rachel zag bij barent en van dorp dacht ik wat is het eigenlijk raar... de kinderen hadden een vader die heeeeel bekent is..maar nu een vader die hoog in de hemel is. andre was mijn grote voorbeeld soms schreef ik liedjes over mijn verdriet en machteloosheid. dennis klaver overleden op 22 september 2003 was grote fan van onze andre daarom had ik een liedje geschreven met zijn melodi.( gewoon voor me zelf zo dat ik mijn verdriet kwijt kon) ik was trots. trots op alles. nu zing ik het liedje nog wel eens maar nu niet alleen meer voor dennis maar ook voor mijn grote voorbeeld andre hazes...
andre ik wil je bedanken voor alles wat je voor mij betekende als jij er niet was met je mooie nummers zo als de vlieger en kleine jongen weet ik niet of ik alles had kunnen verwerken.

rachel roxy en dree probeer echt naar zijn muziek teluisteren. het doet je echt zo goed met het verwerken van je verdriet. maar onthou 1 ding hooog heel hoog in de hemel staat savonds een mooie stralende ster 2 naast elkaar dan zijn mijn dennis en jullie andre !

veel liefs sabrina 
Op 21 november 2004
om 10:09 getekend door:
s.a.b.r.i.n.a.
Dit is niet ok
als ik naar je liedjes en teksten luister wordt ik een watje en weet je dat watje heb ik graag 
Op 21 november 2004
om 1:41 getekend door:
v.i.n.c.e.n.t.
Dit is niet ok
Jij was mijn grootste idool,wat er ook nu nog van jou uit wordt gebracht hoop ik te kunnen kopen.Ik wil de hele familie en zijn vrienden condoleren want zoals ik al eens heb geschreven ik weet wat het is om verder te moeten zonder de man waar je heel erg veel van hield(en nog houwd).Daarom wil ik nog een mooi zelf gemaakt gedicht voor jullie in deze register zetten.
Als wij willen!
Als wij willen,
kunnen wij vandaag
opnieuw beginnen.
Als wij willen,
zijn er voor ons
nog zoveel dingen,
die wij samen kunnen doen.
Als wij willen,
kunnen wij ook besluiten
samen er iets aan te doen,
want als jij en ik iets willen bereiken
moeten wij er tegen aan.
Wij mogen niet op een wonder
blijven hopen,
maar met vriendschap
en de liefde,
kunnen wij de wereld aan.

Rachel en de kinderen,ook de familie enz.met dit gedicht bedoel ik gewoon dat we er zijn voor als het moeilijk gaat elkaar toch nog lief tehebben,ook als het even tegen ziet.Wij moeten gewoon verder leven en laten zien dat we onze vriend altijd in ons hart mee nemen. 
Op 20 november 2004
om 11:20 getekend door:
M.a.r.i.e.-.C.l.a.i.r.e. .u.i.t. .W.e.e.r.t.
Dit is niet ok
Toen Andre Hazes overleed waren wij op vakantie.Niets van meegekregen dus.Het bleef een heel onwerkelijk idee dat die man er niet meer was.Van de week hebben pas de video gezien van de Arena,erg indrukwekkend.Gisteravond hebben we Rachel bij Barend en van Dorp op tv gezien,en ze straalt zo'n triestheid uit.Wij wensen haar,haar kinderen en familie veel sterkte toe,en zoals Jan Mulder zei,ga door met leven!!! 
Op 20 november 2004
om 11:17 getekend door:
C.h.r.i.s.t.i.e.n.
Dit is niet ok
Ik weet wat het is om jou geliefde te moeten missen,mijn vriend is op 17 mei overleden.Hier bij wil ik jullie een zelf gemaakt gedicht toe sturen. Afscheid:
Afscheid nemen doet altijd zeer
zeker als je weet,
dit is de laatste keer,
de laatste keer samen
de laatste keer wij
daarna is het ik
en een beetje jij,
want jij ging weg
en ik blijf hier,
want jij ging dood
en ik blijf lezen.
Maar eens zal ik weer bij jou zijn. 
Op 20 november 2004
om 2:22 getekend door:
M.a.r.i.e.-.C.l.a.i.r.e.
Dit is niet ok
30 juni 1951 - 23 september 2004
andre ik vind het nog steeds moeilijk om alles te verwerken nu ik rachel ook weer zag op tv stond gelijk voor mij weer even alles stil op dit soort momenten merk ik pas hoe erg ik je eigelijk mis en ook je geweldige muziek

hazes ik hoop dat je het goed hebt daarboven
R.i.p. 
Op 19 november 2004
om 23:56 getekend door:
d.e.n.n.i.s.
Dit is niet ok
vanavond Rachel gezien op tv ik heb zeer veel respect voor deze (mooie) vrouw.
ik hoop dat je zijn muziek weer snel beluisterd want het is mooi blijft mooi.
Dre mag trots zijn op zijn vrouw en uiteraard zijn kinderen.

Andre "Bedankt" 
Op 19 november 2004
om 23:34 getekend door:
H.a.n.
Dit is niet ok
vanavond Rachel gezien op tv ik heb zeer veel respect voor deze (mooie) vrouw.
ik hoop dat je zijn muziek weer snel beluisterd want het is mooi blijft mooi.
Dre mag trots zijn op zijn vrouw en uiteraard zijn kinderen.

Andre "Bedankt" 
Op 19 november 2004
om 23:33 getekend door:
H.a.n.
Dit is niet ok
Wat fijn dat we jouw stem/zang nog zo veel horen! 
Op 19 november 2004
om 18:20 getekend door:
Dit is niet ok
Gevlogen met een vlieger. Rust zacht Andre 
Op 19 november 2004
om 16:15 getekend door:
e.n.g.e.l.
Dit is niet ok
Gevlogen met een vlieger. Rust zacht Andre 
Op 19 november 2004
om 16:15 getekend door:
e.n.g.e.l.
Dit is niet ok
Beste familie van Andre Hazes ik ben 22 jaar en ik vond zijn liedjes geweldig, zoveel gevoel en de realiteit van het leven. Dat doet je een traantje wegpinken. Het zal een heel groot verlies zijn, daarom heel veel sterkte. 
Op 19 november 2004
om 16:03 getekend door:
d.a.n.i.e.l.l.e. .h.o.e.k.
Dit is niet ok
lieve andré,
ik heb jou cd gekocht omdat ik vondt hoe mooi je zong.
ik luister het elke dag.
met mijn vriendin.
ik heb afscheid genomen via t.v.
I Love You andré
ga maar lekker rusten en zingen daar boven.
kusjes je fans larissa en yara 
Op 19 november 2004
om 12:31 getekend door:
l.a.r.i.s.s.a. .e.n. .y.a.r.a.
Dit is niet ok
lieve andre we missen je verschrikkelijk heel veel steun aan rachel en de kinderen xxx karin 
Op 19 november 2004
om 12:01 getekend door:
k.a.r.i.n.
Dit is niet ok
lieve andre we missen je verschrikkelijk heel veel steun aan rachel en de kinderen xxx karin 
Op 19 november 2004
om 12:00 getekend door:
k.a.r.i.n.
Dit is niet ok
Ik kan het nog niet bevatten dat jij er niet meer bent. Rust zacht Andre. 
Op 18 november 2004
om 19:19 getekend door:
m.i.r.j.a.m.
Dit is niet ok
Hé André!Alles goed daar?We missen je 
Op 18 november 2004
om 18:31 getekend door:
Dit is niet ok
Ik heb sinds vrijdag de CD 25 jaar het allerbeste van in mijn bezit, en ik heb al zeer veel ervan genoten.
Vooral bij 'n vriend, 't rode licht en denk je nu niet aan de kinderen krijg ik een traantje om weg te pinken.
Nederland en België verliezen met hem een groot man.
Gelukkig word er nog veel aan hem gedacht, en zij gelooft in mij is 1 in Nederland en Belgie, een groter gebaar is er toch niet!!! 
Op 18 november 2004
om 11:04 getekend door:
J.e.n.s. .C.o.r.t.e.n.
Dit is niet ok
miss you 
Op 18 november 2004
om 8:42 getekend door:
Dit is niet ok
je standbeeld gaat er komen andre je en je singles verkopen als zoete broodjes je nummer is nummer een geworden
jammer dat je het niet mee kunt maken ik ben er nog steeds kappot van
ik zal je nummers nog steed draaien jij als geen ander wist me te raken met je teksten gewoon andre zoals andre was en is
recht uit het hart
bedankt en veel sterkte voor iedereen die hem missen zal 
Op 17 november 2004
om 17:42 getekend door:
t.a.n.
Dit is niet ok
< Vorige        1 ... 68 69 70 71 72 73 74 ... 2903      Volgende >
Dit register is aangemaakt door:
Beheerder
op 23 september 2004

Contact met beheerder >
Contact met Beheerder:


  annuleren

Register verlengen >
Voor dit register is het helaas niet mogelijk een boekje te maken.
Hou me op de hoogte
Wilt u op de hoogte gehouden worden als er nieuwe (nationale) registers geopend worden? Condoleance.nl biedt verschillende mogelijkheden om op de hoogte te blijven, zoals e-mail, Twitter en SMS. Foto