Moniek  Henst

Moniek Henst

14 juni 1993 - 4 juli 2026

Denk niet aan wat ontbreekt maar aan wat blijft.

Met dit online condoleanceregister bieden wij u de gelegenheid om een persoonlijk bericht achter te laten.

Wij waarderen uw medeleven en steun enorm. Uw woorden zijn voor ons van grote betekenis en bieden troost in deze moeilijke tijd.

Hartelijk dank dat u de moeite neemt om uw condoleance met ons te delen.
Condoleance toevoegen X sluiten
Uw naam:

Uw email (wordt niet gepubliceerd):


Gedenktekst:
 annuleren
Wilt u een SMS ontvangen direct als er een nieuw nationaal register geopend wordt? Stuur dan CONDO AAN naar 3010

We versturen nooit meer dan 5 berichten per week. Deze abonnementsdienst kost 25 cent per ontvangen bericht. U kunt zich afmelden door CONDO STOP te sms-en naar 3010.
< Vorige         121 t/m 140 van 183        Volgende >
Gecondoleerd met dit grote verlies, heel erg veel sterkte toegewenst!! 
Op 9 juli 2026
om 19:24 getekend door:
M.a.r.i.a.n.n.e. .(. .c.o.l.l.e.g.a. .v.a.n. .M.a.r.i.j.k.e.).
Dit is niet ok
Beste dierbaren van Moniek.
Ik herinner me nog goed dat Moniek als 4 de geboren werd en al snel iedereen liet schrikken en ik als gezinsverzorgende bij jullie in huis kwam om het gezin wat te ontlasten. Want het alarm ging toch wel regelmatig af.
Jaren later kwam Moniek weer bij ons op onze pony rijden. Ik herinner haar als een vrolijke joviale meid. Wat zal ze gemist worden. Veel sterkte voor alle die haar lief waren.
Jeannette Hans Ilse en Teun 
Op 9 juli 2026
om 18:49 getekend door:
J.e.a.n.n.e.t.t.e.
Dit is niet ok
Lieve Mo,

Van samen sporten bij Mick en Erik, naar samen ziek, naar samen beter en samen sporten bij Edine. Daarna werden onze paden anders. Jij werd opnieuw ziek, we hielden contact. Wat zou deze uitslag betekenen appten we over, wat zou de werking en de bijwerking van dit en dit zijn? Later hielden we contact over hoe gaat het met jou en hoe gaat het met mij met iets meer afstand maar nog steeds oprecht geïnteresseerd en meelevend. In verhuizen voor ons beiden, en alle twee een hondenkind. Je wilde toen nog graag bij ons langskomen, het is er niet meer van gekomen. En het is goed zo. We zaten in elkaars leven en je zal altijd een beetje in dat van mij zijn. Als ik weer op H5 ben, of langs de oudegracht of jouw huis fiets, een Franse Buldog zie of gewoon als ik aan je denk. Lieve Mo je positiviteit, je interesse, je meeleven, je goedheid. Ik ga je missen en wat zal je gemist worden. Missen is gelukkig hetzelfde als houden van. Nog één keer lieve Mo 😘😘😘😘🍀🍀🍀🍀💜💜💜💜 tot ziens✨️ 
Op 9 juli 2026
om 18:43 getekend door:
N.i.e.n.k.e. .v.a.n. .M.o.o.r.s.e.l.
Dit is niet ok
We wisten dat het ging komen. Maar het is altijd te vroeg. Wat heeft ze een strijd gestreden, gewoon onmenselijk en als je haar zag, evengoed zo positief.Helaas heb ik maar heel kort van je positieve inbreng kunnen genieten. Dennis, wat had jij een leuke vriendin. En wat zal je haar missen. Ik wens je dan ook heel veel sterkte, en als jij haar net zo herinner als dat wij haar doen. Dan moet jou dat een heel goed gevoel geven 
Op 9 juli 2026
om 18:10 getekend door:
K.o.o.s. .V.a.n. .D.i.e.p.e.n.
Dit is niet ok
Lieve Moniek.

Onze liefde voor de Franse Bulldog, heeft talloze mooie gesprekken opgeleverd, niet alleen over onze hondjes maar ook over het leven, wat een onwijze mooie sterke vrouw was jij!
Ik ga de gesprekken missen en jou als persoon, het is stil.
Rust zacht lieverd 💫

Liefs Kelly 
Op 9 juli 2026
om 17:46 getekend door:
K.e.l.l.y.
Dit is niet ok
Lieve Moniek,

En toen was het stil, stil op insta en op de chat….lieverd wat is het hard gegaan en wat had ik jou nog een onwijs mooie zomer in jullie nieuwe tuin gegund! Gelukkig heb je het eindresultaat nog wel kunnen bewonderen en zal Dennis er samen met Rocco hopelijk rust kunnen vinden. Bezoek je ze nog wel als het lukt in de vorm van een vlinder of vogeltje?

We hebben elkaar nooit in het echt gezien ondanks dat we dichtbij woonden. Tot 3 maal toe maakten we een afspraak die we helaas moesten afzeggen wegens de bijwerkingen van de behandeling bij ons beide. Ik heb veel bewondering over hoe open jij over de ziekte was, met al z’n voor en nadelen. Wat een leegte laat je achter voor al je dierbaren! Geniet daarboven van je hereniging met Chicco en maak er ook daar een feestje van met slingers! Als het binnenkort regent, zie ik het als confetti die je naar ons strooit. Bedankt voor de fijne gesprekken en het luisterende oor!

Aan alle naasten van Moniek heel veel sterkte gewenst met jullie verlies.

Liefs Christel 
Op 9 juli 2026
om 17:17 getekend door:
C.h.r.i.s.t.e.l.
Dit is niet ok
Lieve Dennis en familieleden,

Gecondoleerd met het verlies Moniek,Heel veel sterkte de komende tijd🤍

Liefs Simon, Melissa en Ted 
Op 9 juli 2026
om 17:08 getekend door:
M.e.l.i.s.s.a.
Dit is niet ok
Lieve Moniek,
Ondanks alles wat je zelf moest dragen, bleef je altijd oprecht geïnteresseerd in hoe het met anderen ging.
Over onze geliefde Franse bulletjes, de gezonde snacks voor hen en alles wat daarbij kwam kijken.

Ik koester de vele gesprekken die we hebben gehad tijdens de bullwandelingen en de hartelijkheid waarbij ik ontvangen werd, destijds nog op de flat.
Ik denk met een glimlach terug aan de stapels kleedjes en speeltjes die Monkey van Chico kreeg, omdat jullie vonden dat Chico er toch echt wel heel veel had.

Dat typeerde jou, altijd denken aan een ander met een super groot hart.
Of dit nu ging over mensen of dieren.

Dank je wel dat ik een deel in jouw leven mocht meewandelen, soms wat dichterbij en later vanaf een afstandje.
Voor je warmte, je kracht, betrokkenheid maar ook zeker je prachtige humor.
Vooral in je geschreven teksten bij prachtige foto 's en jullie belevenissen in de bulle groep van Chico en later Rocco.
Maar ook in reacties op berichten van groepsleden.

Je laat mooie herinneringen achter maar bovenal een glimlaach op mijn lippen als ik aan jou denk.

Lieverd, geniet van alle mooie wandelingen met Chico, op en tussen iedere wolk door.
❤️ Kyra, Frank en een dikke lebber van Monkey 
Op 9 juli 2026
om 16:33 getekend door:
K.y.r.q.
Dit is niet ok
Lieve Mo,

Ik reed vorige week nog langs ‘in de buurt’ van je huis en moest echt KEIhard aan je denken. Bedankt voor onze grapjes, gesprekken en onze honden kindjes liefde.

Sterkte Dennis en familie 
Op 9 juli 2026
om 16:07 getekend door:
L.i.e.n.k.e.
Dit is niet ok
Lieve Moniek,
Wat kun je een band voelen met iemand omdat je toevallig dezelfde liefde voelt voor Franse Bulletjes..Het ontstond via FB en de verkoop van wat kleden die je teveel had van jullie Bolle. Bob en Truffel liggen er nog heerlijk op.
Korte gesprekken maar diep respect voor jou, hoe ongelofelijk positief jij in dit leven hebt gestaan. De liefde voor jouw Schaddie en Chico en Rocco was met je verhalen voelbaar.
"Rij je nog eens met mij mee naar Brussel"
Rust zacht, lieve mooie jonge vrouw.
Sterkte voor Dennis en familie en iedereen die Moniek lief had. 
Op 9 juli 2026
om 15:55 getekend door:
N.a.n.c.y. .G.r.o.o.t.h.u.i.z.e.n.
Dit is niet ok
Lieve Moniek,

In 't Preathuys hebben we een paar keer fijn gepraat over van alles en nog wat en elkaar gesteund in moeilijke tijden. Ik ben blij dat ik je heb mogen leren kennen, al was het helaas maar voor korte duur.

Ik wens jouw familie en vrienden heel veel kracht en liefde toe en hoop dat jullie vooral terugdenken aan alle fijne herinneringen met Moniek.

Heel veel liefs, Minka 
Op 9 juli 2026
om 15:52 getekend door:
M.i.n.k.a.
Dit is niet ok
Lieve Dennis en familieleden
Heel veel sterkte in deze zware tijd ❤️ 
Op 9 juli 2026
om 15:49 getekend door:
M.o.n.i.q.u.e. .E.b.b.e.l.i.n.g.
Dit is niet ok
Lieve Dennis, woorden schieten te kort… ik wens jou en Rocco, Monieks familie en alle lieve mensen om jullie heen heel veel sterkte en kracht toe!

Ik ga ervan uit dat Moniek en Chico daarboven in het paradijs samen op jou en Rocco passen! 🍀✨❤️

Liefs Manon
ByNonnie 
Op 9 juli 2026
om 15:39 getekend door:
M.a.n.o.n.
Dit is niet ok
Lieve Moniek, Bedankt voor je mooie lach en warmte wat jij, ondanks alles, altijd met ons wist te delen. Rust zacht -X- 
Op 9 juli 2026
om 15:38 getekend door:
F.e.r.r.y.
Dit is niet ok
Lieve allemaal, gecondoleerd met dit grote verlies. Ik zal haar herinneren als die vrolijke meid die er voor iedereen was.Dikke kus van ons 
Op 9 juli 2026
om 15:36 getekend door:
Y.v.o.n.n.e. .v.a.n. .g.e.n.n.i.p.
Dit is niet ok
Lieve buufjes op de Huibertpootlaan. Jullie waren ontzettend lieve bovenburen en toen hadden we vaak contact. Blij voor jullie omdat jullie een huisje zonder trappen vonden. We zagen elkaar daarna nog af en toe. Moniek was ontzettend positief, daar heb ik veel bewondering voor. Dennis, Rocco en alle familieleden wens ik veel sterkte toe. Ze zal erg gemist worden. Liefs buuf Anneke 
Op 9 juli 2026
om 15:17 getekend door:
A.n.n.e.k.e. .F.r.a.n.s.
Dit is niet ok
Ondanks jou ziekte,stond je zo positief in leven .
Wat was jij een lieve honden moeder.

Nu ben je chico 💫🙏

Randy 
Op 9 juli 2026
om 15:14 getekend door:
R.a.n.d.y. .d.e. .g.r.o.o.t.
Dit is niet ok
Lieve Moniek,

Met veel verdriet heb ik gehoord dat je bent overleden.

Nog maar twee weken geleden liet ik je weten dat ik aan je dacht. Hoewel we elkaar al lange tijd niet meer hadden gezien, ben ik de periode waarin we intensief hebben samengewerkt nooit vergeten. Je was een warm, betrokken en bijzonder mens.

Dank je voor alles wat je voor mij hebt betekend en voor de manier waarop je er altijd was voor anderen. Je hebt veel mensen geraakt, meer dan je zelf misschien ooit hebt beseft. Die herinneringen blijven.

Ik wens je familie, vrienden en iedereen die van je hield heel veel kracht, liefde en troost toe om dit grote verlies te dragen.

❤️ 
Op 9 juli 2026
om 15:14 getekend door:
D.o.m.i.n.i.q.u.e. .v.a.n. .D.u.s.s.c.h.o.t.e.n.
Dit is niet ok
Lieve Dennis, Rocco en familie.

Gecondoleerd met dit enorme verlies! Heel veel sterkte!!

Lieve Mo,
Wat ben ik dankbaar dat ik jou heb mogen leren kennen. Jij stoere sterke vrouw! Ik ga onze gesprekken missen!
Rust zacht lieverd, nu heb je geen pijn meer.

Dikke knuffel
Mindy 
Op 9 juli 2026
om 15:06 getekend door:
H.o.n.d.e.n.c.o.a.c.h. .M.i.n.d.y.
Dit is niet ok
Lieve Mo, Dennis en familie.

Wat is het ineens snel gegaan! Dankbaar dat ik je heb mogen kennen, je was zo een lieve pure vrouw.
Het is en blijft oneerlijk maar ik zal je altijd in mijn herinnering houden.
Rust zacht lieverd 💜🤍💜 
Op 9 juli 2026
om 14:57 getekend door:
C.a.r.l.a. .K.l.i.j.n.
Dit is niet ok
< Vorige        1 ... 4 5 6 7 8 9 10       Volgende >
Dit register is aangemaakt door:
Fam. Henst
op 6 juli 2026
en blijft zichtbaar tot:
6 september 2026
Contact met beheerder >
Contact met Fam. Henst:


  annuleren

Register verlengen >
Een blijvende herinnering aan:

Moniek Henst

U kunt van dit register en de toegevoegde condoleances zelf een boekje maken en laten drukken. Meer info >

Nieuw boekje maken >
Hou me op de hoogte
Wilt u op de hoogte gehouden worden als er nieuwe (nationale) registers geopend worden? Condoleance.nl biedt verschillende mogelijkheden om op de hoogte te blijven, zoals e-mail, Twitter en SMS. Foto