Dignus S.B. van de Vijver
6 april 1940 - 12 juni 2026
"Een groot verbinder en een prachtig mens is heengegaan. Dignus, bedankt voor je vriendschap, je tomeloze inzet voor het jeugdtennis en de mooie toon die jij altijd wist te zetten. We zullen je nooit vergeten."
Tot ons grote verdriet is Dignus van de Vijver op 12 juni rustig ingeslapen. Hij heeft de afgelopen tijd gestreden tegen een ziekte, waarin hij tot het laatste moment liefdevol werd omringd en verzorgd door Annemarie.Dignus was voor velen van ons een dierbare vriend en collega in de tenniswereld. Hij was meer dan een bestuurder of vrijwilliger; hij was een loyaal en warm mensenmens. Iemand die gemakkelijk contact maakte, écht luisterde en met zijn vriendelijke aard iedereen een goed gevoel gaf. Zijn bekende woorden “C’est le ton qui fait la musique!” zullen wij nooit vergeten; ze passen precies bij wie hij was.
Zijn grote passie lag bij het prestatieve jeugdtennis. Met hart en ziel heeft hij zich ingezet om jonge spelers te helpen bloeien, niet alleen als tennissers, maar ook als mens. Vanaf zijn toetreding tot het VNT-bestuur in 2007 – op voorspraak van Pons Jan Vermeer – was hij de onbetwiste verbinder in ons midden.
Bestuur Vereniging Nederlandse Tennisleraren.
Er zijn nog geen condoleances voor dit register.
Dit register is aangemaakt door:
Hans Verhagen
op 20 juni 2026
en blijft zichtbaar tot:
20 augustus 2026
Contact met beheerder >
Hans Verhagen
op 20 juni 2026
en blijft zichtbaar tot:
20 augustus 2026
Contact met beheerder >
Contact met Hans Verhagen:
Een blijvende herinnering aan: