Hans Cloo

Hans Cloo

10 juli 1943 - 1 juni 2026

Blauw-wit voor altijd

Met verdriet moeten wij u informeren dat wij afscheid hebben moeten nemen van ere-voorzitter Hans Cloo die op 1 juni 2026 op 82-jarige leeftijd is overleden. Hans is gedurende vele jaren van grote betekenis geweest voor onze vereniging. Met zijn betrokkenheid, toewijding en warme persoonlijkheid heeft hij op vele manieren bijgedragen aan de doorontwikkeling van Sport Vereent. Hij was voor de vereniging een vertrouwd en gewaardeerd lid en ere-voorzitter. Iemand op wie men kon rekenen en die zich met hart en ziel verbonden voelde met alles wat onze vereniging maakt tot wat zij is. Hij is ruim 25 jaar voorzitter geweest van de vereniging.

Zijn inzet en aanwezigheid hebben een blijvende indruk achtergelaten binnen onze vereniging. Daarvoor zijn wij hem zeer dankbaar. Wij zullen Hans met respect, warmte en grote waardering blijven herinneren.

Sport Vereent

N.B. de foto is gemaakt in 2004 tijdens het SV-kamp in Amerongen
Condoleance toevoegen X sluiten
Uw naam:

Uw email (wordt niet gepubliceerd):


Gedenktekst:
 annuleren
Wilt u een SMS ontvangen direct als er een nieuw nationaal register geopend wordt? Stuur dan CONDO AAN naar 3010

We versturen nooit meer dan 5 berichten per week. Deze abonnementsdienst kost 25 cent per ontvangen bericht. U kunt zich afmelden door CONDO STOP te sms-en naar 3010.
< Vorige         21 t/m 25 van 25
Lieve Ria, na een lang en zwaar ziekbed moeten jullie Hans nu missen. Hans herinner ik me als een lieve, rustige man die door iedereen binnen Sport Vereent gewaardeerd werd. Denkend aan hem komen meteen de herinneringen boven aan de velen jaren Pinksterkampen én aan de vrijdagavonden. Terwijl jij met ons in de gymzaal stond te trainen, moesten Hans, Ard en René samen eten en de avond doorbrengen. Familie gecondoleerd met dit verlies. Heel veel sterkte gewenst in deze moeilijke tijd. 
Op 3 juni 2026
om 15:22 getekend door:
A.n.s. .v.a.n. .d.e.r. .R.i.j.s.t.
Dit is niet ok
Gecondoleerd Familie, vrienden en iedereen die Hans lief had. Ik zal altijd met een warm hart terug denken aan een lieve man met een groot SV hart🩵🤍 
Op 3 juni 2026
om 13:24 getekend door:
t.a.m.a.r.a. .v.a.n. .s.o.e.s.t.
Dit is niet ok
Gecondoleerd met dit grote verlies.. sterkte voor allen die een band hadden met Hans. 
Op 3 juni 2026
om 13:16 getekend door:
K.i.m.
Dit is niet ok
Ja Hans, als jong meisje keek ik tegen je op. Zelfs altijd een beetje bang voor jou. Op pinksterkamp had ik altijd straf van jou en moest ik bij jullie in de tent slapen . Waar je weer niet sliep van het gesnurk. Later veranderde de band en hebben we gelachen en een fijne tijd gehad . Het laatste moment met jou was samen met Raffie . We zouden maar eventjes komen . Het werd een hele dag. Fijn dat we toen nog even van je hebben mogen genieten en jij genoot van ons . Nu ben je er niet meer en ben je bevrijd van alles . Als er een hiernamaals is dan weet ik zeker dat we elkaar weer zullen spreken. Maar nu ga ik het doen met de mooie herinneringen waarvan het pinksterkamp boven aan staat. Heel veel liefs van mij 
Op 3 juni 2026
om 12:35 getekend door:
I.n.g.e. .v. .W.o.u.d.e.n.b.e.r.g.
Dit is niet ok
Inderdaad een groot verlies.

Er komen geen nieuwe herinneringen bij maar ik kan terugdenken aan de vele fijne en mooie momenten. 
Op 3 juni 2026
om 12:28 getekend door:
L.a.u.r.a. .H.o.f.m.a.n.
Dit is niet ok
< Vorige        1 2 
Dit register is aangemaakt door:
Lisette Oudhof
op 3 juni 2026
en blijft zichtbaar tot:
3 augustus 2026
Contact met beheerder >
Contact met Lisette Oudhof:


  annuleren

Register verlengen >
Een blijvende herinnering aan:

Hans Cloo

U kunt van dit register en de toegevoegde condoleances zelf een boekje maken en laten drukken. Meer info >

Nieuw boekje maken >
Hou me op de hoogte
Wilt u op de hoogte gehouden worden als er nieuwe (nationale) registers geopend worden? Condoleance.nl biedt verschillende mogelijkheden om op de hoogte te blijven, zoals e-mail, Twitter en SMS. Foto