Hidde van Tarel

Hidde van Tarel

14 juni 2006 - 14 mei 2026

Enkele dagen geleden was er nog toekomst, sport, vrienden en leven. Nu is het stil.

Sommige mensen lopen door het leven. Anderen zetten alles even in beweging.
Hidde hoorde bij die laatste groep.

Vol energie, muziek, sport, humor, aanwezigheid en verhalen.
Altijd onderweg. Altijd geluid. En altijd mensen om zich heen.
Met zijn dansjes, grappen, kracht en grote hart vulde hij ruimtes zonder daar moeite voor te hoeven doen.

Hij zocht in het leven zijn eigen weg en had die de laatste tijd steeds meer gevonden. De mix van vrienden, studie, geloof en sport paste hem enorm goed. Juist daardoor voelt het afscheid zo onwerkelijk.

Via deze pagina nodigen wij je uit om herinneringen, woorden of verhalen over Hidde achter te laten.
Condoleance toevoegen X sluiten
Uw naam:

Uw email (wordt niet gepubliceerd):


Gedenktekst:
 annuleren
Wilt u een SMS ontvangen direct als er een nieuw nationaal register geopend wordt? Stuur dan CONDO AAN naar 3010

We versturen nooit meer dan 5 berichten per week. Deze abonnementsdienst kost 25 cent per ontvangen bericht. U kunt zich afmelden door CONDO STOP te sms-en naar 3010.
        1 t/m 20 van 54        Volgende >
Wij zijn dankbaar dat we deze geweldige lieve zorgzame knappe lange vent hebben leren kennen, wij hem welkom mochten heten in ons gezin en bovenal zijn wij Hidde dankbaar voor de intense oprechte liefde die hij voor onze dochter Jorinde had.
Ook was het heel mooi dat we een stukje met hem mochten meelopen in het ontdekken wat zijn doop voor hem betekende. Samen hebben we een aantal keren de kerk bezocht. De plek waar hij zat, zal nu leeg blijven. Al weten we dat hij nu de mooiste plek heeft bij Jezus.

Wat gaan we je missen Hidde. Jouw prachtige persoonlijkheid, je mooie verhalen, de harde lachsalvo's samen met Jorinde die vrolijk door ons huis knalden, het met elkaar genieten van een goed gesprek en een glas wijn of port, en ja, ook je grote schoenen tussen al die van ons in de bijkeuken gaan we missen - het zijn prachtige herinneringen. De tijd was echt te kort, we hadden je zo graag nog beter willen leren kennen.
Dank je wel Hidde, voor wat jij voor Jorinde, Leanne en ons als ouders in de afgelopen periode mocht betekenen. Al onze herinneringen en fijne momenten met jou zijn bijzonder waardevol voor ons gezin.

We willen jouw lieve familie, die nu zonder jou verder moeten, alle kracht wensen. Onze gedachten gaan naar jullie uit.

Liefs♥️, Martijn&Regine, Jorinde, Leanne 
Op 2 juni 2026
om 20:47 getekend door:
M.a.r.y.i.j.n.&.R.e.g.i.n.e.,. .J.o.r.i.n.d.e.,. .L.e.a.n.n.e.
Dit is niet ok
Lieve familie, wat een intens en mooi afscheid hebben wij bij mogen wonen, alles zat erin! Daarbij een compleet beeld van Hidde, wie hij was voor heel veel mensen…….
Nu moeten jullie verder zonder hem, leren leven met een heel groot gemis, een gat in jullie harten….
Veel sterkte, blijf delen met elkaar ❤️liefs,
Gerben, Saskia en Indi 
Op 25 mei 2026
om 12:47 getekend door:
G.e.r.b.e.n.,. .S.a.s.k.i.a.,. .I.n.d.i.
Dit is niet ok
Na het eerste bericht dat het niet goed ging met Hidde heb ik vaak gekeken of er al een update was. Het voelde gelijk niet goed.
Onze gedachten waren vaak bij Hidde en zijn naasten. Wat moeten dat moeilijke dagen geweest zijn. En dan komt het bericht dat het overlijden onvermijdelijk is. Dan weet je even niet wat je moet zeggen; dat kan toch niet, dit is zo surrealistisch; 19 jaar en dan overlijden.
Wat een mooi en Hidde-waardig afscheid was het. Alle stukjes Hidde kwamen voorbij. Wat een mooi mens was hij. Misschien had hij zelf niet eens door wat hij betekend heeft en hoe groot de leegte is die hij nu nalaat. Het leven van zijn naasten zal nooit meer hetzelfde zijn. Waar iedereen een beeld van de toekomst heeft wordt het voor allemaal nu anders.
Ik wens de familie heel veel sterkte, zeker nu de drukte van de uitvaart voorbij is. Het echte missen begint nu, weet ik uit ervaring. En het missen blijft terugkomen in grote maar vooral ook kleine dingen. Ik hoop dat de moeilijke momenten ook omlijst worden met fijne herinneringen. Voor mij zijn Happy Socks nu Hidde Socks geworden.
Ik wil ook mijn waardering uitspreken aan allen die, op welke wijze dan ook, hebben bijgedragen aan het organiseren van het afscheid. 
Op 24 mei 2026
om 23:47 getekend door:
H.a.n.s. .B.o.d.e.w.u.s.
Dit is niet ok
Gecondoleerd en heel veel sterkte! 
Op 24 mei 2026
om 22:04 getekend door:
J.o.h.n.n.y. .D.r.e.w.e.l.
Dit is niet ok
Lieve oud-buren, Peter en Mirjam, Sanne en Jelle,
Wij hebben Hidde enkel als klein mannetje gekend in de tijd dat wij buren waren.
Nu zien we op de foto wat een mooie grote kerel hij is geworden. Het is hartverscheurend te lezen dat jullie afscheid van hem moesten nemen.
Heel veel sterkte samen! 
Op 22 mei 2026
om 21:20 getekend door:
R.u.u.d.,. .R.o.l.a.n.d.a.,. .R.i.k.
Dit is niet ok
Lieve Peter, Mirjam, Sanne en Jelle.

Wat een verdrietig bericht en wat een gemis.
Als gezin hebben we enorm meegeleefd met Hidde en met jullie toen het
ontzettende heftig nieuws kwam.

We hebben Hidde een beetje mogen leren kennen als teamgenoot van Yoran, onze zoon. Wat een mooie kerel!, die Hidde.
Altijd vriendelijk en in voor een praatje!Heel veel sterkte , liefde, en kracht toegewenst voor nu en voor de toekomst!
Van Jacob en Franciska
Yoran, Nadine, Arne en Merel Verbree 
Op 22 mei 2026
om 21:03 getekend door:
J.a.c.o.b. .&. .F.r.a.n.c.i.s.k.a. . .V.e.r.b.r.e.e.
Dit is niet ok
Lieve Peter, Mirjam, Sanne & Jelle

Wat een onbeschrijfelijk en onwerkelijk verlies voor jullie gezin. Ondanks dat we Hidde niet persoonlijk gekend hebben heeft de indrukwekkende dienst een beeld laten zien van een opmerkelijk kleurrijke jongeman die zijn eigen pad koos. Als ouders van twee jongens in dezelfde leeftijd heeft dit enorm veel indruk op ons gemaakt en tellen we onze zegeningen dan ook dubbel. Wij wensen jullie alle kracht en sterkte toe om met dit enorme verlies om te gaan.

Lieve groet, Alexander & Ingrid 
Op 22 mei 2026
om 13:23 getekend door:
A.l.e.x.a.n.d.e.r. .&. .I.n.g.r.i.d. .M.a.t.i.e.n.
Dit is niet ok
Hidde... dat is die drukke toch? Vroeg ik toen ik jaren geleden nog niet wist wie Jelle en wie Hidde was. Door de jaren heen blijf je elkaar tegen komen in de sporthal en kon ik genieten van 'die drukke'. Uitgegroeid tot een flinke kerel met een hart van goud. Inmiddels bij Robert in heren 2 konden we genieten van je aanwezigheid in en naast het veld. Hebben we voor je geklapt en gejuicht bij jouw prachtige keiharde puntenscorende slagen, en hebben we hoofdschuddend gekeken naar keiharde slagen die verdwenen naar andere velden. Hahaha... mooie vent was je!
Jij zult gemist en niet gauw vergeten worden.

Peter, Mirjam, Sanne en Jelle + aanhang heel veel sterkte met dit verlies! De uitvaart heeft een mooi beeld gegeven over zijn veelkleurigheid. Van hardstyle tot gospel... het paste allemaal bij jou Hidde. 
Op 22 mei 2026
om 6:19 getekend door:
M.a.r.n.i.x. .t.e.n. .K.a.t.e.
Dit is niet ok
Beste Peter, Mirjam, Sanne en Jelle,

Gecondoleerd met het verlies van Hidde, intens verdrietig en onrechtvaardig. Het op jonge leeftijd je zoon verliezen is typisch iets waarvan we zeggen, daar zijn geen woorden voor. Maar vandaag hebben jullie op indrukwekkende wijze laten zien dat er wel woorden zijn. Wat hebben jullie op een prachtige wijze Hidde geëerd, getypeerd en het leven van een jong mens geschetst. Naast tranen bezorgde me dat ook kippenvel. Ik zou willen dat ik woorden kon vinden die de woorden van jullie overtreffen. Woorden van troost, helende woorden, woorden die het verlies draaglijker maken. Dat lukt me helaas niet, maar misschien heeft deze helft van stuiter en stuiter in zijn 19 jaar jullie misschien wel meer herinneringen bezorgd dan een ander in een heel leven. Thuis hebben we ook een dochter die de bijnaam torpedo heeft en vaak stuiterbal genoemd wordt. Wat herkende ik veel van jullie woorden over Hidde. Hij zal jullie leven soms best spannend gemaakt hebben, maar het zal ook leuk, levendig en nooit saai geweest zijn.
Voor mij is en blijft hij de “trommelaar”, het videootje dat Peter me liet zijn van een fanatiek trommelende Hidde bij een wedstrijd van Lycurgus (denk ik) zal me altijd bij blijven. Hij veroverde daarmee direct een plaatsje in mijn volleybalhart.
Ik wens jullie heel veel sterkte en heel veel troost. Weet dat we aan jullie denken en Hidde niet zullen vergeten. 
Op 21 mei 2026
om 23:29 getekend door:
M.i.c.h.e.l. .E.v.e.r.a.e.r.t.
Dit is niet ok
Lieve Hidde,

Ik heb je niet persoonlijk mogen kennen.
Maar na vandaag heb ik je een beetje leren kennen.
De verhalen en woorden die vandaag zijn gesproken hebben mij een kijkje in jouw veel te korte leven gegeven.
En wat een mooi leven was dat.
Wat een bijzonder persoon was jij.
Ik wens jouw ouders, zus en broer en alle anderen die jou zo liefhadden alle kracht en liefde toe om jouw gemis en dit verdriet te dragen.
Jij geloofde in de hemel en dat als je daar was je de beste versie van jezelf zou zijn.
Een mooie en fijne gedachte.

Dag Hidde, het gaat je goed. 
Op 21 mei 2026
om 22:36 getekend door:
K.a.r.i.n. .V.o.g.e.l.z.a.n.g.
Dit is niet ok
Lieve familie, op Het Sterrenschip leerde ik Sanne, Jelle en Hidde kennen. Alleen altijd “ naast” mij in de andere groep8. Ik dacht Hidde in de klas te gaan krijgen. Dan was er in ieder geval één van Tareltje een jaar in mijn klas geweest. Dat liep een beetje anders. Daarna waren we ineens samen op Quintus en kwam je een beetje onder mijn hoede. Wat een geweldig kind was hij. Leuke gesprekken, serieuze gesprekken en lol. Het begon met juf Wendy, dat werd Wendy en in de bovenbouw mevrouw. Als het mevrouw werd voor Hidde dan kwam de glimlach bij hem en mij op het gezicht. Ik kon mij op maken voor potje verbaal schermen. Zo leuk! Dan lees ik ineens het vreselijke nieuws. Tijd staat even stil en woorden schieten te kort. Ik wens jullie heel veel sterkte.
Wendy Bevers-Oosterink 
Op 21 mei 2026
om 22:20 getekend door:
W.e.n.d.y. .B.e.v.e.r.s.-.O.o.s.t.e.r.i.n.k.
Dit is niet ok
Lieve Hidde,

We hebben vandaag afscheid moeten nemen, een mooie dienst. Maar toch…

Nooit meer een deuk in de wand, bebloede knokkels, nooit meer een snoeiharde service die op veld 6 terechtkomt. Maar ook geen prachtige aanval die binnen de 3 meter landt of een kill-block!!!

Lieve Hidde, we gaan je echt missen, je enthousiasme, je beleving en bovenal jou!

Hidde bedankt, we hebben van je mogen genieten, helaas stopt dat nu.

Lieve familie van Tarel, Peter, Mirjam, Sanne en Jelle. Heel veel sterkte en weet dat de Sudosa-familie altijd voor jullie klaar staat. 
Op 21 mei 2026
om 20:41 getekend door:
M.i.r.a.n.d.a. .e.n. .H.e.n.k. .D.o.k.t.e.r.
Dit is niet ok
Hidde, wat een mooie vent was jij. Je was iemand die energie gaf en die mij vaak de betere kant van mezelf liet zien. Van het dansen in Jelle’s kamer tot de badslippergevechten. Jij was er altijd.

Ik kijk graag terug op de momenten samen. Bijvoorbeeld al die keren dat Jelle er niet was. Op die momenten maakte wij samen de beste herinneringen en TikToks! Of die keer dat wij samen (ook met Mirjam) Jelle’s nieuwe bed in elkaarzetten, waarbij we elkaar eerst helemaal verrot scholden en daarna toch weer een knuffel gaven.

Die knuffels mis ik.

Lieve Hidde je bent en blijft mijn favoriete schoonbroertje. 🤍 
Op 21 mei 2026
om 17:06 getekend door:
J.e.t. .v.a.n. .D.i.j.k.e.n.
Dit is niet ok
Hidde, prachtkerel!
Hij deed spontaan mee met een volleybal toernooi van de kerk, kwam 2 borden patat wegbunkeren en bracht vaak Ninthe veilig thuis.
Niet braaf, maar een open blik en oprecht.
Ook als het wel eens mis ging.
Dat waardeerde ik zo aan hem, geen verweer, geen 'ja maar'... maar gewoon zijn verantwoordelijkheid pakken en daarna was het weer klaar.
Zijn brede glimlach voor iedereen ookal was er soms weinig te lachen voor hemzelf.

Wat een verdriet geeft zijn lege plek voor wie hem lief heeft!
Hij wordt zo gemist hier op aarde!
Inderdaad, zoals wij er naar kijken had hij eindelijk alles lekker op de rit.
En toen, toen besloot God dat het genoeg was en hij Thuis mocht komen.

Ik bid jullie toe dat Hidde zijn geloof en vertrouwen jullie tot troost zal zijn.
Dat er een lach mag zijn door jullie tranen en pijn heen.
Wetende dat hij door-stuitert, hakt en zingt: Your name stands above it al, Holy forever.✝️🌈🤍

Veel liefs en warmte
Geanne Lootens (moeder van Ninthe) 
Op 21 mei 2026
om 17:03 getekend door:
G.e.a.n.n.e. .L.o.o.t.e.n.s.
Dit is niet ok
Beste familie van Tarel,

Wat een prachtige uitvaart, met onwijs mooie verhalen. Ik wens jullie alle sterkte toe met het verlies van Hidde.
Naar aanleiding van de uitvaart, de mooie herinneringen, maar vooral de verhalen van vader, wil ik jullie op een liedje wijzen wat mij enorm aan jullie deed denken in de auto. Het gaat om het nummer: Beat you there van Will Dempsey.
Nogmaals sterkte voor iedereen. 
Op 21 mei 2026
om 16:13 getekend door:
R.o.y. .G.e.r.r.e.s.s.e.n.
Dit is niet ok
Herinnering van Jente, het 9 jarige zusje van teamgenoot Milan.

Toen we Jente vertelden dat Hidde was overleden zei ze: 'Hidde? Is dat die jongen die, als iedereen HOE HOE riep bij een blok, er dan heel hard in zijn eentje HOEIIIII achter aan riep??'

Ja die 😊 zeiden we.
'Dan ken ik hem wel' zei ze.

Ja, wij kennen Milan als enthousiast persoon, maar jij was zijn overtreffende trap. Het zal een gemis zijn je juichen niet meer te horen in of naast het veld. Maar we weten dat je nu juicht in de hemel.

Alle kracht en liefde voor de familie en verdere naasten gewenst om dit gemis te moeten dragen. 
Op 21 mei 2026
om 16:11 getekend door:
I.J.s.b.r.a.n.d. .e.n. .S.t.i.e.n.e.k.e. .H.u.i.z.e.n.g.a.
Dit is niet ok
Lieve Peter, Mirjam, Sanne en Jelle,

Wij willen jullie heel veel sterkte wensen.
We denken aan jullie.

Liefs, Pauline, Nomi, Natasja, Jolanda en Anouk 
Op 21 mei 2026
om 15:53 getekend door:
A.n.o.u.k.
Dit is niet ok
Beste Hidde,

Het raakt me extra hard om zo plotseling doei te zeggen omdat kylan, jij en ik een paar dagen daarvoor nog spelletjes zaten te doen. Je gelach om hoe slecht ik erin was, zal altijd als een leuke herinnering blijven in mijn hoofd omdat ik weet dat het altijd van liefde kwam.

Ik bid dat je zacht rust en ik wens het beste voor je familie.

Casper 
Op 21 mei 2026
om 13:14 getekend door:
C.a.s.p.e.r. .W.i.t.t.e.n.b.e.r.g.
Dit is niet ok
Lieve Hidde,

Ik heb jou leren kennen tijdens de Alpha-cursus, waar je vol nieuwsgierigheid op zoek was naar wie God is en wat geloof eigenlijk betekent voor ons gewone stervelingen hier op aarde. Wat me meteen opviel, was jouw oprechte interesse, je enthousiasme en de manier waarop je écht wilde begrijpen. En natuurlijk die lieve glimlach van je!

Het was bijzonder om jouw zoektocht van dichtbij mee te maken. Je stelde vragen, dacht na, leefde mee en uiteindelijk maakte je jouw keuze. Wat was dat mooi om te zien. Je ontdekte dat God echt is en je liet je dopen. Wat moet dat een feest in de hemel zijn geweest.

Dat je zo plotseling en veel te vroeg van deze aarde bent weggegaan, blijft moeilijk te bevatten. Toch is er troost in de gedachte dat jij nu op de allerbeste plek bent waar je kunt zijn: bij Jezus. Geen pijn meer, geen verdriet, geen angst …alleen vrede, vreugde en liefde die nooit ophoudt.

Ik bid dat jouw ouders, Peter en Mirjam, je broer en zus, Sanne en Jelle, en iedereen die van je houdt, bovennatuurlijke kracht en troost mogen ontvangen om dit enorme gemis te dragen. Dat ze juist in de donkerste momenten iets mogen gaan ervaren van Gods nabijheid en liefde.

Je stem en je lach klinken nog steeds na in mijn gedachten. Je was een prachtig mens, Hidde. Eerlijk, warm en geliefd. En ik weet zeker: ooit zullen we elkaar weer ontmoeten. Daar kijk ik naar uit.

Tot later, ❤️ 
Op 21 mei 2026
om 11:28 getekend door:
M.a.r.j.a. .O.u.d.m.a.n.
Dit is niet ok
Ook al is het lang geleden, wilde ik nog wel dit bericht doen.

Hidde heb ik persoonlijk niet echt gekend. Ondanks dat denk ik wel een indruk te hebben gekregen. In de mini's kende ik hem helemaal niet, tot hij opeens bij een toernooi van een andere vereniging aan mij en een vriendin vroeg om samen even te volleyballen. Ik denk dat zo'n klein moment al veel zegt. In voor gezelligheid en lekker spontaan.

Gecondoleerd🤍 
Op 21 mei 2026
om 11:05 getekend door:
E.m.m.a.
Dit is niet ok
       1 2 3       Volgende >
Dit register is aangemaakt door:
Peter van Tarel
op 16 mei 2026
en blijft zichtbaar tot:
16 juli 2026
Contact met beheerder >
Contact met Peter van Tarel:


  annuleren

Register verlengen >
Een blijvende herinnering aan:

Hidde van Tarel

U kunt van dit register en de toegevoegde condoleances zelf een boekje maken en laten drukken. Meer info >

Nieuw boekje maken >
Hou me op de hoogte
Wilt u op de hoogte gehouden worden als er nieuwe (nationale) registers geopend worden? Condoleance.nl biedt verschillende mogelijkheden om op de hoogte te blijven, zoals e-mail, Twitter en SMS. Foto