Alwin van der Wolff

Alwin van der Wolff

4 april 1942 - 5 juni 2025
De allerliefste stoere papa en opa. Onze levensgenieter. We gaan je zo ontzettend missen ♥

Abbey en Simone
Rae, Zoë, Tasmin, Nikos, Teuntje en Aron
Condoleance toevoegen X sluiten
Uw naam:

Uw email (wordt niet gepubliceerd):


Gedenktekst:
 annuleren
Wilt u een SMS ontvangen direct als er een nieuw nationaal register geopend wordt? Stuur dan CONDO AAN naar 3010

We versturen nooit meer dan 5 berichten per week. Deze abonnementsdienst kost 25 cent per ontvangen bericht. U kunt zich afmelden door CONDO STOP te sms-en naar 3010.
< Vorige         41 t/m 54 van 54
Ik zal de bezoekjes van Alwin, per fiets, aan de Rederij & Abbey missen. Een vrolijke man waar je altijd een gezellig gesprekje mee had.

Sterkte aan de familie.

Sabina Achterbergh 
Op 9 juni 2025
om 9:13 getekend door:
S.a.b.i.n.a.
Dit is niet ok
Lieve Alwin,
We hebben jou leren kennen als bovenbuurman man onze dochter M.
Je was een lieve man, stond altijd klaar voor haar en haar dochtertje W.
Je nam W elke week mee in haar buggy voor een wandelingetje in de buurt of naar een speeltuintje waar ze ontzettend van genoot. Ze heeft het nu nog erg vaak over opa "Aldin" en mist je erg.
Je was als een rots in de branding voor M en haar gezinnetje toen M ziek werd. Ze konden altijd een beroep op jou doen waar ook wij erg blij mee waren.
Toen ze gingen verhuizen ( jij was toen al verhuisd) heb je ze ontzettend geholpen, je ging zelfs mee naar Wijchen om daar nog mee te helpen.
Je was een sterke kanjer en deed net of je niet moe te krijgen was.
Je genoot er ook altijd van als M je wat te eten bracht of als je daar mee at. Je smulde dan zichtbaar van al het lekkers.
Op de verjaardag van W in febr. zei
Je nog dat je wel 'n keer langs wilde komen bij ons. Helaas mag dat niet meer zo zijn.
Lieve Alwin ontzettend bedankt voor wat je allemaal voor onze dochter,kleindochter en ons hebt betekend.
We gaan je missen. Goede reis.

Theo en Maria Rutten, Vierlingsbeek 
Op 8 juni 2025
om 20:33 getekend door:
M.a.r.i.a. .R.u.t.t.e.n.
Dit is niet ok
Lieve Alwin,

In het voorjaar van 2010 werd ik gevraagd als docent voor een yogales, beginnend in september.Voor een groepje moeders met kinderen op de basisschool. Jouw naam, dhr. A. vd Wolff, 68 jaar, viel me dan ook meteen op! Je voegde je echter prima in dat groepje en bent 15 jaar lang, trouw en wekelijks naar mijn yogalessen blijven komen, We leerden elkaar gaandeweg kennen, omdat we na de yoga altijd koffie dronken met zijn allen en zowel maatschappelijke thema's als allerlei persoonlijke beslommeringen bespraken. Jouw maatschappelijke betrokkenheid bleek uit die gesprekken, maar ook omdat je op een ochtend uit je tentje op het Beursplein, van de Occupy beweging naar de yogales bleek te zijn gekomen! Daarnaast was je een man die over zijn gevoelens kon praten en zich kon inleven in die van anderen. Jouw warmte en betrokkenheid verhoogden het gevoel van saamhorigheid in de groep. Al kon die saamhorigheid voor jou nooit genoeg zijn, van jou mochten de yogamatjes wel wat dichter bij elkaar liggen en wilde je het liefst met een dekentje worden ingestopt! Vrijdag 4 april j.l. zei je dat je jarig was en hebben we spontaan voor je gezongen. En vroegen hoe lang geleden ook alweer dat leuke verjaardagsfeestje van je was, waar met zijn allen swingend op de dansvloer stonden? Drie jaar geleden zei je en over 2 jaar geeft ik weer zo'n feestje! Een paar weken later, in een berichtje wat met "Lieve yogaatjes" begon en eindigde met xxx Alwin, gaf je aan je niet zo lekker te voelen en een medisch onderzoek te moeten ondergaan. Het kwam niet bij me op dat dat ernstig kon zijn. Helaas bleek dat wel zo te zijn. Maar in het ziekenhuis was je nog steeds die lieve, opgewekte,ietwat ondeugende Alwin, met je mooie gulle lach. Dankbaar voor alle zorg en aandacht die je kreeg en genietend van alle knuffels en zoenen die je van ons kreeg. En zo vol vertrouwen ook. Dat je ons zo snel zou ontvallen is een grote schok. Dat je tot kort voor je heengaan die lieve, warme, levenslustige knuffelbeer was, met nog volop plannen voor de toekomst, is voor mij en hopelijk voor jouw naasten, een bron van troost.
Dag lief yogaatje, xxx, Lianne 
Op 8 juni 2025
om 17:04 getekend door:
L.I.a.n.n.e. .d.e. .K.o.s.t.e.r.
Dit is niet ok
Alwin
Bedankt voor alle werk dat je geleverd hebt in de Nieuwland
Fijne reis naar het onbekende
Misschien tot ziens in een andere dimensie
We zullen je weerzien in de Dag van de doden in de Nieuwland 
Op 8 juni 2025
om 10:54 getekend door:
D.e.r.v.e.l.i. .D.a.m.a.r.i.s.
Dit is niet ok
Lieve Alwin,

Recht door zee,
rechtvaardig,
genereus,
opkomend voor de minder bedeelden.
Hoe erg
dat je er niet meer bent.
We hebben je nodig,
De wereld heeft je nodig.
Een steun
was je,
voor mij,
voor velen.
Een voorbeeld was je,
ben je,
in genieten
van wat er komt
op je pad.
Kiezen voor doen;
niet aarzelen.
Een voorbeeld was je,
In je afscheid.
Hoeveel liefde,
hoeveel overgave!
Je liefde blijft,
voor ons allemaal.
Dank je wel
voor wie je was,
lieve Alwin! 
Op 7 juni 2025
om 20:07 getekend door:
J.o.s.é.e.
Dit is niet ok
Soms zie je dingen waar je heel blij van wordt als ze op je pad komen.
Met Alwin heb ik dit gevoel ook altijd gehad.
Een speciale verschijning die mij altijd blij heeft gemaakt.
Helemaal uit Amsterdam op de fiets mouwen opgestroken en gewoon Door🥊 .
De vriendelijke lach op het gezicht en de positieve benadering van de uitdagingen.
"Kom op jongens...dit kunnen wij...even een tandje erbij.
Alwin, de knuffelbeer van onze groep, onze positieve goeroe.

Ik kan het allemaal nog moeilijk geloven maar Alwin is voorgoed weggevlogen.
Wel geloof ik er ook heel sterk in dat hij nu ergens anders weer aan het stralen is want dat kan gewoon niet anders.

Heel veel sterkte allemaal👩‍❤️‍👨 
Op 7 juni 2025
om 19:33 getekend door:
A.l.d.e.r.t.
Dit is niet ok
Dag lieve opa,

Heldhaftig, vastberaden en barmhartig – aan dit motto heb jij als echte Amsterdammer eer gedaan. Wat ben ik ontzettend dankbaar en trots met een opa zoals jij.

Met vier kinderen op je rug paardje rijden, opa toetjes met hagelslag of springen in de Amstel, niks was te gek voor jou. Wat je ook deed, je deed het met volle overgave. Tot het laatste moment. Wat ben jij sterk en dapper.

Ik kan het me amper voorstellen, Kerst vieren, verjaardagen of etentjes zonder jou. Je was er áltijd bij. Dankjewel daarvoor. Ik mis je nu al opa, maar ik zal altijd aan je denken. Ik hou van je. 
Op 7 juni 2025
om 11:36 getekend door:
T.a.s.m.i.n.
Dit is niet ok
Avontuur, aanwezig, aandacht, aanmoediging, actievoerder, autonoom, autoriteit, advocaat, assistent-onderwijs, affectie, amour, adieu, au revoir, altijd -opa, Alwin. 
Op 7 juni 2025
om 10:20 getekend door:
M.i.c.h.a.ë.l.
Dit is niet ok
Lieve Alwin,

Wat hebben we veel gewandeld met de groep. Al was jij de oudste, jij was wel een van de fitste. Met je bruine benen en kleurrijk shirt met soms net een knoopje te veel open. Altijd vrolijk en fluitend. Iedere voorbijganger werd gegroet en alle honden werden geaaid. Je kwam op voor de zwakkeren in de maatschappij en voor het klimaat, tegen onrecht kon je niet. Dat maakte jou zo’n mooi mens. Het afscheid kwam te snel en ging te snel. We gaan je missen.

Omhelzing van Maria 
Op 7 juni 2025
om 9:04 getekend door:
M.a.r.i.a.
Dit is niet ok
Alwin,
Zoveel positiviteit en levenslust die hij uitstraalde. Op de werkdagen die ik samen met hem heb doorgebracht, waren er altijd wel van die mooie momenten. In gedachten leeft hij voort, kom op geniet van het kleine en zoals nog even doorpakken.
Ik denk af en toe aan Alwin en denk dan aan de positiviteit die hij ons gegeven heeft.💫 
Op 6 juni 2025
om 21:53 getekend door:
M.a.r.c.o. .S.t.e.n.z.l.e.r.
Dit is niet ok
Lieve, lieve papa,
In mijn beleving zou jij er altijd voor me zijn. Mijn rots in de branding, mijn kompas tijdens mijn levenswandel, mijn troost in moeilijke tijden (zelfs tijdens deze laatste verschrikkelijke weken).

Ik had nooit kunnen bedenken dat je me zo vroeg en zo snel achter zou laten. Want je was zo sterk, lief en vrolijk. Mijn wereld is gisteren ingestort.

Maar ik zal mezelf herpakken, want wees gerust, je hebt me sterk en weerbaar gemaakt. Ik kan maar één kant op gaan, de goede kant, voorbij dat volgende bochtje. 
Op 6 juni 2025
om 19:26 getekend door:
A.b.b.e.y. .v.a.n. .d.e.r. .W.o.l.f.f.
Dit is niet ok
Lieve opa,

Daar ga je dan. 20 jaar te vroeg als je het mij vraagt. Hier was ik totaal niet op voorbereid en wat doet het mij pijn dat je er niet meer bent.

Je bent een geweldige opa geweest. Je leerde mij fietsen, zwemmen, klimmen, fluiten en het belangrijkste: niet opgeven! Alles komt altijd goed met de tijd.

Wat ga ik je missen. Ik had nog zoveel dingen met je willen doen en met je willen zien. Vanaf nu zal ik mezelf moeten afvragen 'wat zou opa doen?' en zelf maar wat bedenken.

Ik hoop alleen maar dat je rust hebt gevonden, waar je ook bent. En we wachten op een seintje he!

Toi toi toi opa! Ik hou van je. 
Op 6 juni 2025
om 13:50 getekend door:
Z.o.ë. .K.a.p.p.a.k.a.s.
Dit is niet ok
Dag lieve Alwin, we gaan je missen! Zo'n positieve en warme man. Echt een levensgenieter! Een groot voorbeeld! Dank je wel. Voor altijd in onze gedachten. Channa Smeding 
Op 6 juni 2025
om 13:42 getekend door:
C.h.a.n.n.a.
Dit is niet ok
Lieve papa,

Wat ben ik blij dat jij mijn vader bent. Van jongs af aan heb je me zoveel vertrouwen gegeven. Ik was voor niemand bang en dacht dat ik alles kon. Dank je wel daarvoor.

Ook heb ik van jou de liefde voor sport meegekregen. Samen op zondagavond voor de tv, met de trein naar de FBK games in Hengelo, naar de Ajax-vrouwen in de Arena, elkaar bellen na de finale van de 4x400 op de Olympische Spelen, noem maar op.

Je was zo spontaan, we hoefden maar te vragen of je mee ging eten en je sprong meteen op je fiets. Het was altijd zo gezellig, wat hebben we gelachen.

Lieve papa, ik ga je vreselijk missen. Je gefluit, je strijdbare stem, je adviezen, je onvoorwaardelijke liefde. Maar in gedachten ben je altijd bij me.

Oehoi! 
Op 6 juni 2025
om 11:24 getekend door:
S.i.m.o.n.e.
Dit is niet ok
< Vorige        1 2 3 
Dit register is aangemaakt door:
Simone
op 5 juni 2025
en blijft zichtbaar tot:
5 februari 2026
Contact met beheerder >
Contact met Simone:


  annuleren

Register verlengen >
Een blijvende herinnering aan:

Alwin van der Wolff

U kunt van dit register en de toegevoegde condoleances zelf een boekje maken en laten drukken. Meer info >

Nieuw boekje maken >
Hou me op de hoogte
Wilt u op de hoogte gehouden worden als er nieuwe (nationale) registers geopend worden? Condoleance.nl biedt verschillende mogelijkheden om op de hoogte te blijven, zoals e-mail, Twitter en SMS. Foto