Yaman Duran

Yaman Duran

10 augustus 1937 - 6 mei 2021

Vriendelijkheid kost niets

Afgelopen donderdag 6 mei 2021 is na een kort maar heftig ziekbed, Yaman Duran overleden. Yaman groeide op in Istanboel waar hij een een technische studie volgde. In zijn diensttijd was hij reserveofficier bij de Luchtmacht. Yaman kwam in 1961 naar Nederland voor een stage bij Grasso. Yaman is ca. 83 jaar geworden en zeker 30 jaar lid geweest van Knillis. Velen zullen zich hem herinneren als iemand die de vriendelijkheid zelve was en bij discussies soms gepassioneerd het woord kon nemen. Yaman was iemand met een gouden hart die ook veel heeft betekent voor zijn naaste omgeving, zijn buurt en achterban. In 2002 werd hij uitgeroepen tot Beste Buur en in 2003 kreeg hij de onderscheiding van lid van de Orde van Oranje Nassau. Wij gedenken hem met eerbied.

Bestuur vereniging Knillis.
Condoleance toevoegen X sluiten
Uw naam:

Uw email (wordt niet gepubliceerd):


Gedenktekst:
 annuleren
Wilt u een SMS ontvangen direct als er een nieuw nationaal register geopend wordt? Stuur dan CONDO AAN naar 3010

We versturen nooit meer dan 5 berichten per week. Deze abonnementsdienst kost 25 cent per ontvangen bericht. U kunt zich afmelden door CONDO STOP te sms-en naar 3010.
        1 t/m 13 van 13
Beste Yaman, wat een eenzame manier om te overlijden. zeker voor iemand die altijd voor anderen bezig was. Tot op het laatst was je strijdbaar in discussies. we zullen je lang in herinnering houden.

Helma 
Op 14 mei 2021
om 14:06 getekend door:
H.e.l.m.a. .T.h.i.e.r.s.
Dit is niet ok
Lieve Yaman, Altijd met je paperassen in de weer om te vragen wat iets betekende. Altijd interesse in de mensen om je heen. Ook altijd vragend hoe het met mijn man en kinderen ging. Ze af en toe wat toe stoppen...
Dank voor alles lieve Yaman. Doe je ze de groeten daar boven?
Liefs Petra 
Op 12 mei 2021
om 20:41 getekend door:
P.e.t.r.a.
Dit is niet ok
lieve meneer Duran.
Bedankt voor uw tijd/gezelligheid en voor alle mooie dingen die u voor kwetsbare mensen hebt gedaan 
Op 12 mei 2021
om 17:41 getekend door:
W.i.l.l.e.k.e. .B.o.o.n.s.
Dit is niet ok
Lieve meneer Duran,

We gaan uw dagelijkse kopje koffie met glas water missen bij ons Café, uw wereldse verhalen over uw leven en uw kleinigheidjes.

Rust zacht,

Team Café CinQ 
Op 12 mei 2021
om 12:12 getekend door:
M.e.d.e.w.e.r.k.e.r.s. .C.a.f.é. .C.i.n.Q.
Dit is niet ok
RIP Yaman. 
Op 11 mei 2021
om 16:33 getekend door:
A.n.d.r.i.e.s. .e.n. .M.a.r.i.a.n. .v.a.n. .V.u.g.t.-.F.r.e.e.
Dit is niet ok
Lieve Yaman, Dank je voor je vertrouwen, dat je me vroeg om soms een tekst door te nemen omdat je Nederlands net niet goed genoeg was om de essentie van die tekst of brief er uit kunnen halen. Ik heb het altijd graag voor je gedaan, omdat jij altijd klaar hebt gestaan voor de ander en voor je gouwe hart. Een prettige en levendige herinnering. Dag Yaman. 
Op 10 mei 2021
om 20:14 getekend door:
J.a.c.q.u.e.l.i.n.e. .v.a.n. .d.e.r. .G.u.g.t.e.n.
Dit is niet ok
Yaman je was een vriend van Martien
Je hebt je jaren ingezet voor Knillis RUST ZACCHT groetjes Marianne 
Op 10 mei 2021
om 14:33 getekend door:
M.a.r.i.a.n.n.e. .d.e. .L.a.a.t.
Dit is niet ok
Vriendelijkheid,behulpzaam dat waren enkele zaken die Yaman uitdroeg.Ondanks dat gaf hij ook ongezouten zijn mening.Hij mag nu uitrusten. Dag Yaman. 
Op 10 mei 2021
om 12:54 getekend door:
H.u.u.b. .E.l.a.n.d.s.
Dit is niet ok
Via Knillis ken ik Yaman als een van de vaste mensen. Yaman, mijn ouders en Knillis zijn voor mij dan ook onlosmakelijk met elkaar verbonden. Dat is natuurlijk vanwege politieke en sociale redenen, maar bovenal door hun vriendschappelijke relatie in ‘de club’.

Hij blijft voortleven in de herinnering van velen! 
Op 10 mei 2021
om 9:27 getekend door:
R.e.n.é. .v.a.n. .d.e. .V.o.r.s.t.
Dit is niet ok
Ik gedenk Yaman die als een gentleman door behulpzaamheid, luisteren en door vriendelijkheid een verschil maakte. 
Op 9 mei 2021
om 17:59 getekend door:
F.r.i.t.s. .V.e.r.h.e.e.s.
Dit is niet ok
Sympathieke en gedreven Bosschenaar! 
Op 9 mei 2021
om 15:16 getekend door:
G.é.r.a.r.d. .U.b.i.n.k.
Dit is niet ok
We kennen Yaman als een bevlogen en zeer sociale man die met al zijn inzet geweldige zaken heeft gerealiseerd en met name in zijn eigen wijk. Hiervoor is hij terecht koninklijk onderscheiden. Een waardering waar hij trots op was.
Hij blijft in onze herinnering als een strijdbaar man die zijn leven heeft ingezet ten dienste van zijn medestadsgenoten. 
Op 9 mei 2021
om 14:57 getekend door:
T.o.n. .H.e.i.n.e.
Dit is niet ok
Emoties hoef je niet steeds te vverbergen. Yaman deed dat ook niet. Mooie man. Mijn 'ouwe Turk' kon hij als een koosnaam aanvaarden.

Hij bracht het Bossche Knillis onder de Turken.

Ik dank Yaman voor de solidariteit die hij steeds weer op kon brengen met mijn optreden bij Knillis.
rust zacht 
Op 9 mei 2021
om 14:55 getekend door:
F.r.a.n.s. .v.a.n. .G.a.a.l.
Dit is niet ok
       1 
Dit register is aangemaakt door:
Toon Rekkers
op 9 mei 2021
en blijft zichtbaar tot:
9 juli 2021
Contact met beheerder >
Contact met Toon Rekkers:


  annuleren

Register verlengen >
Een blijvende herinnering aan:

Yaman Duran

U kunt van dit register en de toegevoegde condoleances zelf een boekje maken en laten drukken. Meer info >

Nieuw boekje maken >
Hou me op de hoogte
Wilt u op de hoogte gehouden worden als er nieuwe (nationale) registers geopend worden? Condoleance.nl biedt verschillende mogelijkheden om op de hoogte te blijven, zoals e-mail, Twitter en SMS. Foto