Sander Splinter

Sander Splinter

23 juni 1971 - 30 april 2021
Met grote droefheid delen wij jullie mede dat Sander op 30 april 2021 op 49-jarige leeftijd is overleden.

Sander was tot het laatste moment een baken van houvast en liefde in zijn gezin maar stond daarbuiten ook bekend om zijn charismatische en warme manier van omgaan met mensen. Met familie, sportmaten, buren en, niet in de laatste plaats, met de hechte vriendengroep die hij in de loop der jaren om zich heen heeft gecreëerd. Hij was een inspiratie voor velen, een zeer oprecht natuurlijk leider en een zeer gewaardeerde collega binnen SHV, Mammoet en ERIKS.

Sander leefde zijn veel te korte leven met een consistente winnaarsmentaliteit; ging altijd voor de volle 100%. Hij combineerde passie, met resultaatgerichte gedrevenheid maar creëerde vooral altijd plezier in alles wat hij deed. Thuis, met familie, op het werk, met de fietsclub en met vrienden.

Gedurende zijn ziekte heeft Sander altijd de kracht, positiviteit en het relativeringsvermogen behouden om ook van de resterende tijd het beste te maken. Hij voerde de regie tot het laatste bedrijf en bleef met zijn omgeving communiceren zolang hij kon. Maar deze laatste strijd was ongelijk en kon hij niet winnen. Strijdend tot het einde heeft hij het toneel met opgeheven hoofd verlaten.

Sander laat zijn vrouw, Mieke, en drie dochters Tess, Lynn en Jenthe achter.

Onze gedachten gaan uit naar hen en zijn naaste familie, vrienden en collega's in deze ongelooflijk verdrietige tijd.
Condoleance toevoegen X sluiten
Uw naam:

Uw email (wordt niet gepubliceerd):


Gedenktekst:
 annuleren
Wilt u een SMS ontvangen direct als er een nieuw nationaal register geopend wordt? Stuur dan CONDO AAN naar 3010

We versturen nooit meer dan 5 berichten per week. Deze abonnementsdienst kost 25 cent per ontvangen bericht. U kunt zich afmelden door CONDO STOP te sms-en naar 3010.
< Vorige         241 t/m 260 van 526        Volgende >
Gecondoleerd met het overlijden van Sander. Veel sterkte toegewenst. 
Op 5 mei 2021
om 8:46 getekend door:
M.a.r.c.o...V.i.s.s.e.r.
Dit is niet ok
Sander is enkele jaren mijn direct leidinggevende geweest. In die rol was hij altijd enorm betrokken, warm, motiverend en stimulerend. Daarbij echter ook altijd kritisch om tot verbetering te komen. Een voorbeeld hoe een leider/manager moet zijn.

Een fijn mens is niet meer...

Familie, vrienden en collega's, heel veel sterkte met dit grote verlies. 
Op 5 mei 2021
om 8:42 getekend door:
J.a.c.c.o. .S.a.n.d.e.r.s.e.
Dit is niet ok
ik wens de familie en vrienden heel veel kracht en sterkte toe in de komende moeilijke tijd. hou de goede herinneringen vast die Sander aan ons mee gaf. 
Op 5 mei 2021
om 8:29 getekend door:
J.a.c.k. .P.e.e.k.
Dit is niet ok
Familie en vrienden van Sander, gecondoleerd met dit grote verlies. Heel veel sterkte de komende tijd.

RIP
It’s been an honor to serve with you! 
Op 5 mei 2021
om 8:10 getekend door:
L.u.b.o. .I.v.a.n.o.v.
Dit is niet ok
Familie en vrienden gecondoleerd met dit verlies, heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. 
Op 5 mei 2021
om 8:08 getekend door:
O.l.g.a. .K.o.r.s.t.e.n.
Dit is niet ok
Sterk zijn betekent soms dat je op moet geven.
Het betekent soms een traan.
Sterk zijn betekent soms dat je niet naar meer moet streven.
Het betekent soms dat je het moet laten gaan.

Heel veel sterkte met het verlies van uw man en jullie vader.
Een groot gemis voor iedereen... 
Op 5 mei 2021
om 7:51 getekend door:
E.s.t.h.e.r. .K.o.o.p.m.a.n.
Dit is niet ok
Gecondoleerd familie, vrienden en collega’s.

Weer een goed mens heen gegaan door een slopende ziekte die vaak niet te stoppen is.

Heel veel sterkte met het verwerken hiervan.

Tom Epstein 
Op 5 mei 2021
om 5:49 getekend door:
T.o.m. .E.p.s.t.e.i.n.
Dit is niet ok
Gedreven, passie voor mens en de markt, charismatisch en visie; Sander had alles wat een goede manager maakt tot een voorbeeld; een gigantisch verlies voor familie en werkgever!
Gecondoleerd en veel sterkte om samen dit verlies een plaats te kunnen geven. 
Op 5 mei 2021
om 5:34 getekend door:
H.a.n.s. .v.a.n. .d.e.r. .A.a.l.s.t.
Dit is niet ok
Familie en vrienden, gecondoleerd met verlies van Sander. Veel sterkte de komende periode. 
Op 5 mei 2021
om 1:02 getekend door:
L.e.o. .S.t.o.e.l.i.n.g.a.
Dit is niet ok
Familie en vrienden van Sander, gecondoleerd met dit grote verlies. Heel veel sterkte de komende tijd. 
Op 4 mei 2021
om 22:58 getekend door:
J.o.s.h.u.a. .v.a.n. .M.a.a.s.t.r.i.g.t.
Dit is niet ok
Gecondoleerd met het verlies van uw man en jullie vader. Mogen de mooie herinneringen aan Sander de scherpe kanten van het verdriet verzachten. Heel veel sterkte gewenst 
Op 4 mei 2021
om 22:43 getekend door:
M.a.r.j.o. .V.a.l.k.e.r.i.n.g.
Dit is niet ok
Heel veel sterkte met het verwerken van dit onmenselijke verlies. Koester de herinneringen. 
Op 4 mei 2021
om 22:29 getekend door:
N.i.c.k. .H.e.u.r.t.e.r.
Dit is niet ok
Gecondoleerd en veel sterkte gewenst aan familie en vrienden. 
Op 4 mei 2021
om 22:22 getekend door:
E.r.i.k. .d.e. .G.o.e.d.e. .(.E.r.i.k.s. .G.r.o.n.i.n.g.e.n.).
Dit is niet ok
Van iemand houden is makkelijk.
Iemand moeten missen is moeilijk.
Maar iemand vergeten is onmogelijk...

Gecondoleerd & veel sterkte gewenst.

Willem van Noort (Eriks Ede) 
Op 4 mei 2021
om 22:04 getekend door:
W.i.l.l.e.m. .v.a.n. .N.o.o.r.t.
Dit is niet ok
Familie, vrienden en collega's mijn medeleven, heel veel sterkte, een veel te vroeg verlies van een mooi persoon. 
Op 4 mei 2021
om 21:48 getekend door:
L.a.u.r.a. .v.a.n. .D.o.n.g.e.n.
Dit is niet ok
Beste familie en verdere dierbaren van Sander, gecondoleerd. Alle superlatieven schieten te kort om Sander te omschrijven, hij was zo’n prachtig mens met zoveel kwaliteiten. Zo enorm verdrietig en zonde dat hij er niet meer is. Ik wens jullie sterkte en alle kracht voor nu, voor straks en voor altijd. 
Op 4 mei 2021
om 21:33 getekend door:
H.a.n. .R.e.k.e.r.s.
Dit is niet ok
Mieke, 3 lieve dochters en naaste familie en vrienden oprechte deelneming. 💖Zoals gezegd Sander was ook een goede buur. Sterkte met het verlies van Sander namens oud buurtgenoten Marian en Hans Seetz Harmelen 
Op 4 mei 2021
om 21:22 getekend door:
M.a.r.i.a.n. .e.n. .H.a.n.s. .S.e.e.t.z.
Dit is niet ok
Gecondoleerd.
Ik wens de familie, vrienden, collega's en kennissen veel sterkte toe met dit grote verlies.

Johan Moerbeek. Eriks Alkmaar 
Op 4 mei 2021
om 21:16 getekend door:
J.o.h.a.n. .M.o.e.r.b.e.e.k.
Dit is niet ok
Veel sterkte gewenst voor gezin,familie,collega's en vrienden met het verlies van Sander. 
Op 4 mei 2021
om 21:12 getekend door:
J.o.s. .w.i.n.d.e.r.
Dit is niet ok
Koester de dingen die je samen hebt meegemaakt, niet wat je nog zou willen doen.

Oneerlijk.
No more kiep je taai.

Rust zacht maatje. 
Op 4 mei 2021
om 21:00 getekend door:
C.h.r.i.s.t.i.a.a.n. .L.a.v.o.o.i.j.
Dit is niet ok
< Vorige        1 ... 10 11 12 13 14 15 16 ... 27      Volgende >
Dit register is aangemaakt door:
Irma van Beek
op 3 mei 2021
en blijft zichtbaar tot:
3 juli 2021
Contact met beheerder >
Contact met Irma van Beek:


  annuleren

Register verlengen >
Een blijvende herinnering aan:

Sander Splinter

U kunt van dit register en de toegevoegde condoleances zelf een boekje maken en laten drukken. Meer info >

Nieuw boekje maken >
Hou me op de hoogte
Wilt u op de hoogte gehouden worden als er nieuwe (nationale) registers geopend worden? Condoleance.nl biedt verschillende mogelijkheden om op de hoogte te blijven, zoals e-mail, Twitter en SMS. Foto