Slachtoffers vlucht KL4103/MH017 naar Kuala Lumpur Foto: Planespotters.net

Slachtoffers vlucht KL4103/MH017 naar Kuala Lumpur

- 17 juli 2014
Een vliegtuig van Malaysia Airlines dat vandaag vertrokken is van Schiphol is neergeschoten in de Oekraine. Er waren 283 passagiers en 15 bemanningsleden aan boord. Onder hen 196 Nederlanders. Er zijn geen overlevenden.
De passagierslijst is hier te vinden.

English version on Condolences.eu ยป
На этом сайте, начиная с сегодняшнего дня, можно публиковать свои сообщения на кириллице, чтобы россияне и украинцы смогли выразить свои соболезнования и слова поддержки на родном языке.
Condoleance toevoegen X sluiten
Uw naam:

Uw email (wordt niet gepubliceerd):


Gedenktekst:
 annuleren
Wilt u een SMS ontvangen direct als er een nieuw nationaal register geopend wordt? Stuur dan CONDO AAN naar 3010

We versturen nooit meer dan 5 berichten per week. Deze abonnementsdienst kost 25 cent per ontvangen bericht. U kunt zich afmelden door CONDO STOP te sms-en naar 3010.
< Vorige         25161 t/m 25180 van 60403        Volgende >
Woorden schieten te kort...
Veel sterkte gewenst aan een ieder, die iemand - of zelfs meerdere mensen - moet missen ten gevolge van deze ramp.
Wat zo'n mooie dag en reis had moeten zijn, eindigt zo vreselijk... 
Op 20 juli 2014
om 0:22 getekend door:
W.i.l.m.a. .O.o.s.t.i.n.g.
Dit is niet ok
Vol ongeloof en boosheid. Ik wens alle nabestaande van deze vreselijke tragedie, heel veel sterkte toe 
Op 20 juli 2014
om 0:22 getekend door:
k.o.e.n.
Dit is niet ok
Geen woorden voor...nog steeds geschokt door het trieste nieuws. Dit moet verschrikkelijk zijn voor de nabestaanden, heel veel sterkte en kracht toegewenst! 
Op 20 juli 2014
om 0:22 getekend door:
E.v.e.l.i.e.n. .S.m.e.e.t.s.
Dit is niet ok
wat een verdriet voor alle nabestaanden 
Op 20 juli 2014
om 0:21 getekend door:
c... .v.r.i.e.s.w.i.j.k.
Dit is niet ok
Woorden schieten te kort. Zo veel mensen die op vakantie wilden gaan, mensen wilden bezoeken of die voor hun werk op reis waren, zijn zomaar uit het leven gerukt en waarom...?

Omdat enkele volstrekt onmenselijke machtswellustigen wilden laten zien waartoe ze in staat zijn, types waarvoor geen enkele leven belangrijk lijkt te zijn en die nu ook nog fanatiek trachten alle sporen uit te wissen... misselijk gedrag waarvoor geen woorden zijn.

We hopen dat de schuldigen toch kunnen worden gevonden, alle energie moet daarop zijn gericht zodat ze hun straf niet ontlopen.

Ondertussen zitten de nabestaanden met veel vragen en bovenal met het gemis van hun dierbaren. We wensen hen heel veel sterkte, in gedachten zijn wij bij hen. 
Op 20 juli 2014
om 0:21 getekend door:
F.a.m.i.l.i.e. .R.h.e.b.e.r.g.e.n.
Dit is niet ok
Een brok in mijn keel
In mijn hart een steek
'Hoe kon dit gebeuren?'
Was de vraag toen ik naar de beelden keek

Op ons netvlies gebrand Afschuwelijk en vreet
Gebeurt dit nu echt?
Waarom zo veel leed?

Zullen we het ooit weten?
Vinden we ooit rust?
Komt de waarheid boven tafel of
Word alles in de doofpot gesust?

Wat we ook doen
Onze dierbaren zijn weg
Ze komen niet terug
Wat ik ook zeg

Uit het leven gerukt
Onschuldige mensen
Maar wat kunnen we meer doen dan
De nabestaanden veel sterkte wensen


Ter nagedachtenis aan alle slachtoffers en nabestaanden van vlucht MH17

Laura 
Op 20 juli 2014
om 0:20 getekend door:
L.a.u.r.a.
Dit is niet ok
Ik wens alle familie en vrienden van de slachtoffers heel veel sterke met dit grote verlies. Ik als vliegtuigspotter had zelfs tranen in mijn ogen. 
Op 20 juli 2014
om 0:19 getekend door:
M.i.k.e.
Dit is niet ok
Wat een verschrikking. Wat is er gebeurd? Welke angst moet daar in iedereen zijn omgegaan? Onbeschrijflijk. Zoveel pijn en verdriet. Ongeloof. En of het nog niet erg genoeg is, wordt elke medewerking tegengehouden.
Waar gaat het heen in deze wereld.

Voor iedereen: sterkte. Vind kracht bij elkaar. 
Op 20 juli 2014
om 0:19 getekend door:
L.i.l.i.a.n.
Dit is niet ok
Onbegrijpelijk

Ineens, op een mooie zomerse dag
verandert het leven van
honderden mensen op slag.

Passagierslijst
in één klap
dodenlijst.

Dit bericht zo bizar
beroert ons diep
we zijn in de war.

Wie doet iemand zoiets aan?
Nabestaanden worstelen intens
hoe met zoveel leed om te gaan.

Zonder het dierbaarste
waar je voor leeft, wankel je
hunker je naar houvast.

Vandaag is de dood te groot.
Hopelijk blijven we elkaar nabij
door te troosten, zij aan zij.


Wilma de Wijs-van Oss
17 juli 2014 
Op 20 juli 2014
om 0:19 getekend door:
W.i.l.m.a. .d.e. .W.i.j.s.-.v.a.n. .O.s.s.
Dit is niet ok
Weer een bewijs dat oorlog zinloos is.
Heel veel sterkte voor alle nabestaanden, hulpverleners enz.
In gedachten bij u allen. 
Op 20 juli 2014
om 0:17 getekend door:
T.o.n.n.y.
Dit is niet ok
Ik wens familie en vrienden van de slachtoffers heel veel sterkte in deze moeilijke periode,dit is waanzin wat is er toch met de mensen van deze wereld aan de hand waarom zo veel pijn waarom zo veel elende. 
Op 20 juli 2014
om 0:17 getekend door:
s.a.i.d.a.
Dit is niet ok
Ik heb hier geen woorden voor. Ik blijf maar denken aan al die mensen in dat vliegtuig. Wisten van niets, uitkijkend naar een vakantie..

Ontzettend veel sterkte toegewenst aan alle nabestaanden van de slachtoffers. Dit moet ondragelijk zijn. Ik denk aan jullie. 
Op 20 juli 2014
om 0:16 getekend door:
E.s.m.a.y.
Dit is niet ok
Ik wil alle nabestaanden heel veel sterkte wensen in deze moeilijke tijd. Het neerschieten van het vliegtuig was al verschrikkelijk maar de wijze hoe er nu door de Oekraïners met de doden en hun bezittingen wordt omgegaan maakt het allemaal nog veel erger. Dit geeft bij mij, maar waarschijnlijk bij heel veel mensen, aanleiding tot veel machteloze woede. 
Op 20 juli 2014
om 0:16 getekend door:
L.i.e.u.w.e. .H.e.l.l.i.n.g.a.
Dit is niet ok
Bizar. Sterkte voor iedereen die iemand moet missen. 
Op 20 juli 2014
om 0:16 getekend door:
M.a.r.g.r.e.e.t.
Dit is niet ok
Wir möchten besonders allen Betroffenen von Herzen unser Beileid aussprechen. Unsere Anteilnahme gilt auch dem gesamten niederländischen Volk.
Mit allerhöchster Achtung vor den Verstorbenen und Unverständnis für das Geschehene,
Werner Linn und Frau Ute. 
Op 20 juli 2014
om 0:15 getekend door:
W.e.r.n.e.r. .L.i.n.n.
Dit is niet ok
Alle nabestaanden wensen wij ongelooflijk veel sterkte.
Wij als Nederlander leven van harte mee . Deze schok verwerken kost veel tijd.

Wij ontsteken een kaars om iets van troost te bieden. 
Op 20 juli 2014
om 0:15 getekend door:
I.n.e.
Dit is niet ok
Woorden zijn er niet.
Zoveel verdriet zoveel onschuldige mensen.
Wens nabestaanden vrienden en allen die touwen heel veel sterkte 
Op 20 juli 2014
om 0:15 getekend door:
m.i.n.y.
Dit is niet ok
Mark doe iets !!

Dit is al een bladzijde te veel voor hen die dit vreslijke nieuws keer op keer moeten aanhoren.

Ons volk en overige verongelukte verdienen respect.

Wereldleiders hebben weer een hoop bla bla...

Schaamteloos kijkt men toe.

Dit kan, mag niet voor hen die zijn gesneuveld voor niets.

Heb alstublieft medelijden met de nabestaande. Los dit op nu.

Kosten wat kost...

Mark & Diane 
Op 20 juli 2014
om 0:15 getekend door:
m.a.r.k.d.i.a.n.e.
Dit is niet ok
Zinloos het enige wat in me op komt. Zinloos geweld door gestoorde idioten die uit naam van hun god allemaal achterlijke dingen uithalen. Dagelijks zie je slachtoffers overal op de wereld en nu...wordt ons zo vreedzame land er op een afschuwelijke manier bij betrokken. Zinloos zoveel doden, zinloos zoveel leed, zinloos zoveel verdriet. En dat terwijl ze allemaal met een lach het vliegtuig instapten. Een reis met een gewelddadig einde gepleegd door zinloze idioten. Voor alle nabestaanden alle kracht en sterkte om dit verdriet te dragen x 
Op 20 juli 2014
om 0:14 getekend door:
i.n.g.r.i.d.
Dit is niet ok
Wat een nachtmerrie! Alle nabestaanden heel veel steun en liefde gewenst om dit verdriet te dragen. 
Op 20 juli 2014
om 0:14 getekend door:
f.a.m. .d.e. .R.i.d.d.e.r.
Dit is niet ok
< Vorige        1 ... 1256 1257 1258 1259 1260 1261 1262 ... 3021      Volgende >
Dit register is aangemaakt door:
Henry
op 17 juli 2014

Contact met beheerder >
Contact met Henry:


  annuleren

Register verlengen >
Voor dit register is het helaas niet mogelijk een boekje te maken.
Hou me op de hoogte
Wilt u op de hoogte gehouden worden als er nieuwe (nationale) registers geopend worden? Condoleance.nl biedt verschillende mogelijkheden om op de hoogte te blijven, zoals e-mail, Twitter en SMS. Foto