Slachtoffers vlucht KL4103/MH017 naar Kuala Lumpur Foto: Planespotters.net

Slachtoffers vlucht KL4103/MH017 naar Kuala Lumpur

- 17 juli 2014
Een vliegtuig van Malaysia Airlines dat vandaag vertrokken is van Schiphol is neergeschoten in de Oekraine. Er waren 283 passagiers en 15 bemanningsleden aan boord. Onder hen 196 Nederlanders. Er zijn geen overlevenden.
De passagierslijst is hier te vinden.

English version on Condolences.eu ยป
На этом сайте, начиная с сегодняшнего дня, можно публиковать свои сообщения на кириллице, чтобы россияне и украинцы смогли выразить свои соболезнования и слова поддержки на родном языке.
Condoleance toevoegen X sluiten
Uw naam:

Uw email (wordt niet gepubliceerd):


Gedenktekst:
 annuleren
Wilt u een SMS ontvangen direct als er een nieuw nationaal register geopend wordt? Stuur dan CONDO AAN naar 3010

We versturen nooit meer dan 5 berichten per week. Deze abonnementsdienst kost 25 cent per ontvangen bericht. U kunt zich afmelden door CONDO STOP te sms-en naar 3010.
< Vorige         20981 t/m 21000 van 60403        Volgende >
Onbegrijpelijk
Heel veel sterkte aan alle nabestaanden 
Op 20 juli 2014
om 23:19 getekend door:
G.r.e.e.t.
Dit is niet ok
Wat verschrikkelijk dat dit is gebeurd.
Ons medeleven gaat uit naar de nabestaanden. 
Op 20 juli 2014
om 23:19 getekend door:
f.a.m.i.l.i.e. .B.o.e.r.
Dit is niet ok
ik vind het zo moeilijk, wat kan ik schrijven 
Op 20 juli 2014
om 23:19 getekend door:
A.g.n.e.s.
Dit is niet ok
dit had niet mogen gebeuren
ik leef heel veel met de nabestaande mee
heel veel sterkte gewenst aan alle nabestaande 
Op 20 juli 2014
om 23:19 getekend door:
c.a.r.i.n.
Dit is niet ok
hier zijn geen woorden voor.Waarom? 
Op 20 juli 2014
om 23:18 getekend door:
j...a...v.r.u.g.t.
Dit is niet ok
Gecondoleerd en heel veel sterkte en kracht toegewenst 
Op 20 juli 2014
om 23:18 getekend door:
D.e.s.i.r.e.e.
Dit is niet ok
Sprakeloos, ongeloof, hoe verwerkt een mens die zijn of haar naaste verliest op deze manier dit???
Geen woorden om een gevoel van troost te kunnen bieden...
Vincent 
Op 20 juli 2014
om 23:18 getekend door:
V.i.n.c.e.n.t.
Dit is niet ok
Stil, boos, verdrietig.
Heel veel sterkte met dit vreselijke verdriet.
Ik kan mij niet bedenken hoe u zich moet voelen maar mijn hart is bij u. 
Op 20 juli 2014
om 23:18 getekend door:
P.a.t.r.i.c.i.a. .k.r.i.e.n.s.
Dit is niet ok
?Although no words can really help to ease the loss you bear, just know that you are very close in every thought and prayer.?

Heel veel sterkte toegewenst aan alle nabestaanden met dit immense verlies. 
Op 20 juli 2014
om 23:17 getekend door:
M.e.l.a.n.i.e.
Dit is niet ok
Abrupt!
Een einde aan gelukkige(jonge)levens, Wij allen zijn getroffen een ieder rouwt voor zichzelf, Alle woorden schieten te kort voor deze Laffe daad, onmacht overheerst! Ik wens alle nabestaanden kennisen vrienden veel sterkte en kracht in de komende periode Ant 
Op 20 juli 2014
om 23:17 getekend door:
A.n.t.
Dit is niet ok
Dit Nieuws op tv, radio en in de krant is deze keer niet ver weg noch abstract. Het raakt de nederlandse samenleving in haar hart. Ik wens allen de kracht om elkaar te steunen en samen verder te kunnen leven. 
Op 20 juli 2014
om 23:17 getekend door:
S.u.s.a.n.
Dit is niet ok
Nog steeds vol ongeloof. Waarom? Heel veel sterkte voor iedereen. 
Op 20 juli 2014
om 23:17 getekend door:
K.i.t.t.y.
Dit is niet ok
Geen woorden voor! Heel veel sterkte aan alle nabestaanden/betrokkenen. 
Op 20 juli 2014
om 23:16 getekend door:
J.e.r.o.e.n. .R.i.j.m.d.e.r.s.
Dit is niet ok
We hebben gezocht naar de juiste woorden, maar voor deze laffe daad zijn geen juiste woorden te vinden. Hoe kun je zoveel onschuldige mensen dit aandoen? Onbegrijpelijk... Heel Nederland rouwt, nee, heel de wereld rouwt om jullie. 16 miljoen mensen zullen jullie vaders, moeders, opa's, oma's, broers, zussen, ooms, tantes, neven, nichten, vrienden, vriendinnen, klasgenoten, collega's en bekenden helpen met dit grote verlies te dragen en zorgen dat zij dit een plek kunnen geven. Wij vinden dan ook dat er in heel Nederland, op een bepaalde datum en tijdstip, één minuut stilte gehouden moet worden, waarbij ook iedereen naar buiten gaat, zodat de hele wereld kan zien dat deze ramp het hele Nederlandse volk intens diep heeft geraakt... 
Op 20 juli 2014
om 23:16 getekend door:
M.a.r.c.o.,. .D.i.a.n.a. .e.n. .R.y.a.n.
Dit is niet ok
Stil... 
Op 20 juli 2014
om 23:16 getekend door:
C.l.a.u.d.i.a.
Dit is niet ok
Met tranen in mijn ogen volg ik het nieuws, het verschrikkelijke nieuws. Verdriet, onbegrip en boosheid komen naar boven als ik eraan denk. Onschuldige mensen, op weg naar hun vakantiebestemming, evenement of thuis zijn hier slachtoffer geworden. Slachtoffer van zinloos geweld. Ik wil alle nabestaanden die hun geliefde hebben verloren heel veel sterkte en kracht toe wensen in deze moeilijke tijd van verwerken. 
Op 20 juli 2014
om 23:15 getekend door:
G.e.r.m.a. .B.r.o.k.s.c.h.m.i.d.t.
Dit is niet ok
What can I say then that I am still in shock about the tragedy regarding MH17.

My thoughts are with all the families who lost their love ones. 
Op 20 juli 2014
om 23:15 getekend door:
P.a.t.t.y. .V.o.s.-. .H.i.d.a.j.a.t. .T.o.h.a.
Dit is niet ok
Heel veel sterkte voor de nabestaanden van deze verschrikkelijke ramp.. 
Op 20 juli 2014
om 23:15 getekend door:
H.a.n.n.i.e. .K.l.e.i.n.
Dit is niet ok
Gecondoleerd en veel sterkte! 
Op 20 juli 2014
om 23:15 getekend door:
F.a.m... .D.e. .R.o.o.s.
Dit is niet ok
Hoe heeft dit kunnen gebeuren?
Alle sterkte gewenst voor de families en bekenden van de overledenen.Wij denken voortdurend aan hen.
De politieke leiders wensen we veel wijsheid toe. Dames en heren parlementariërs die terugkomen van het reces: geen zieltjes winnen maar vecht voor de belangen van hen die de afgelopen dagen heel veel verloren hebben! 
Op 20 juli 2014
om 23:14 getekend door:
F.a.m... .K.r.o.e.s.
Dit is niet ok
< Vorige        1 ... 1047 1048 1049 1050 1051 1052 1053 ... 3021      Volgende >
Dit register is aangemaakt door:
Henry
op 17 juli 2014

Contact met beheerder >
Contact met Henry:


  annuleren

Register verlengen >
Voor dit register is het helaas niet mogelijk een boekje te maken.
Hou me op de hoogte
Wilt u op de hoogte gehouden worden als er nieuwe (nationale) registers geopend worden? Condoleance.nl biedt verschillende mogelijkheden om op de hoogte te blijven, zoals e-mail, Twitter en SMS. Foto