Tim Ribberink

1 januari 1992 - 1 november 2012

Lieve pap en mam,
k ben mijn hele leven bespot, getreiterd, gepest en buitengesloten. Jullie zijn fantastisch. Ik hoop dat jullie niet boos zijn.

Tot weerziens, Tim

Condoleance toevoegen X sluiten
Uw naam:

Uw email (wordt niet gepubliceerd):


Gedenktekst:
 annuleren
Wilt u een SMS ontvangen direct als er een nieuw nationaal register geopend wordt? Stuur dan CONDO AAN naar 3010

We versturen nooit meer dan 5 berichten per week. Deze abonnementsdienst kost 25 cent per ontvangen bericht. U kunt zich afmelden door CONDO STOP te sms-en naar 3010.
< Vorige         241 t/m 260 van 508        Volgende >
lieve ouders van tim
ik wil jullie ontzettend veel sterkte wensen met dit onnodige verlies.er zijn mensen die denken dat pesten een spelletje is maar het trauma wat iemand oploopt na het altijd maar gepest worden,is mega groot, waar ze niet bij na denken, ik heb er zelf vroeger ook last van gehad, gepest worden, dit mag absoluut nooit meer gebeuren.hopelijk lezen die gene die dit veroorzaakt hebben dit ,en gaan eindelijk hun ogen open. heel heel veel sterkte 
Op 6 november 2012
om 18:16 getekend door:
r.i.a. .d.e. .j.o.n.g. .d.e. .j.a.g.e.r.
Dit is niet ok
Beste ouders van Tim,

Ik heb vanmorgen via het nieuws vernomen dat uw zoon uit het leven is gestapt, omdat hij zo gepest werd. Het is als een emotionele bom bij mij binnengeslagen. Ik wil u vanuit het diepst van mijn hart condoleren met dit verlies.

Ik ben zelf een man van 40 jaar uit Leusden en weet àlles van gepest worden af en kan mij geheel verplaatsen in wat Tim allemaal doorstaan moet hebben.
Zelf ben ik van 2 t/m 6 VWO op een school in Amersfoort op een vreselijke manier gepest. Ik denk dat het woord pesten een understatement is; je kunt beter spreken van geestelijke en lichamelijke mishandeling. Ik werd dag-in-dag-uit, in de klas in mijn rug getrapt en werd stelselmatig psychisch vernederd. Aanvankelijk waren het zes jongens, die mij dit aandeden, een paar jaar later de halve klas. Totdat in 6 VWO niemand nog maar iets tegen mij zei; ik werd toen volledig genegeerd door de gehele klas. Ik vermoed dat mijn homoseksualiteit -die ik tot die tijd angstvallig verborgen hield- de reden was. In deze periode was ik zeer angstig en ernstig depressief en had regelmatig suicidale gedachten. Ik heb destijds vaak met de gedachte gespeeld om uit het leven te stappen, echter ik heb dit nooit gedurfd. Ik kan mij voorstellen dat Tim dit wel heeft gedaan, omdat deze wreedheden je tot pure wanhoop drijven.
Ik ben na het VWO een HBO opleiding gaan doen en vanaf toen werd ik gelukkig niet meer gepest. Ik ben járenlang in therapie geweest en pas nu, nu ik 40 ben, kan ik die afschuwelijke vijf jaren gaan afsluiten. Zelf ben ik niet meer (wel heel lang geweest) boos op mijn pesters, omdat het om pupers ging die er niet over nadachten wat zij mij aandeden. Althans, daar ga ik maar vanuit. Voor veel pubers (maar ook voor veel andere pesters) geldt namelijk:'als ik anderen pest, dan word ik zelf niet gepest'. Het zijn vaak de onzekere types die anderen pesten, want als je zeker bent van jezelf, waarom zou je ander dan pesten? Wel ben ik nog altijd erg boos op mijn docenten, die vijf jaar lang hebben gezien hoe ik kapot werd gemaakt. Ze hebben het gezien, want dat zag ik! Slechts één docente Engels heeft het al die jaren voor mij opgenomen (in haar klas werd ik niet gepest); de rest wendde heel gewoon zijn/haar gezicht af. Tegen de groep docenten koester ik na 22 jaar nog steeds woede. Zij hadden het pesten kunnen voorkomen.

Met mij gaat het nu goed. Ik heb een leuke baan in de zorg en ik studeer Psychologie aan de universiteit. Maar...de littekens van het vijf jaar lang stelselmatig gepest worden, zitten er nog altijd. Mijn vertrouwen in mensen is voorgoed geschaad. Daarom is de suicide van uw zoon bij mij als een bom ingeslagen. Ik heb zojuist de persconferentie (live) gezien. Ik vind het zo goed van u dat u dit in de openbaarheid brengt! Zo moedig... Voor mij persoonlijk voelt dit als een enorme steun, omdat u indirect ook voor mij opkomt. Ik hoop dat de pesters van uw zoon en alle andere mensen die op dit moment anderen pesten nu eindelijk eens gaan nadenken over hoe zij de levens van anderen aan het verwoesten zijn. Pesters hebben, zoals dhr. V.d. Berg al zei, het soms niet in de gaten wat zij een ander aandoen. Degenen die het pesten gesignaleerd hebben en niets gedaan hebben, dàt zijn in mijn ogen de grote laffaards, want zij hadden in kunnen grijpen. Als één klasgenoot bij mij op school het voor mij had opgenomen, dan was het pesten gestopt! Daarom hoop ik van harte dat degenen die gesignaleerd hebben dat uw zoon werd gepest EN NIETS HEBBEN GEDAAN, eens héél diep gaan nadenken. Zij mogen zich diep, diep,diep, schuldig voelen.

Lieve ouders van Tim, ik ben zo trots op u dat u dit in de openbaarheid heeft gebracht! Ik hoop dat hiermee heel pestend EN vooral TOEKIJKEND Nederland eens heel goed gaat nadenken over wat zij hun medemens aandoen.

Héél véél sterkte. Ik denk aan jullie en ben ook in gedachten bij Tim.

Ik vind jullie zeer moedige mensen. Ben trots op jullie.

Liefs, Gertjan S. 
Op 6 november 2012
om 18:14 getekend door:
G.e.r.t.j.a.n. .S...
Dit is niet ok
Lieve ouders van Tim,

Gecondoleerd met dit hele grote verlies.
Dit had nooit mogen gebeuren.
Wat moedig van jullie om dit openbaar bekend te maken.
Nu maar hopen dat er iets aan gedaan zal worden, zodat dit nooit meer ouders zal overkomen.
Heel veel sterkte. 
Op 6 november 2012
om 18:15 getekend door:
I.n.g.r.i.d.
Dit is niet ok
aan de Papa en Mama van Tim,

Wat triest en onnodig! Ik weet gewoon niet wat nog meer te zeggen, dit bericht heeft me echt geraakt.Veel sterkte gewenst. 
Op 6 november 2012
om 18:10 getekend door:
M.a.r.y. .K.o.s.t.e.r.
Dit is niet ok
Tim zijn dood roept bij mij pijnlijke herrineringen op. Wanneer zien scholen in dat er toch een opvoedkundige taak ligt voor groepsgedrag...ouders en familie ... Heel veel kracht gewenst...
Marcel 
Op 6 november 2012
om 18:03 getekend door:
m.a.r.c.e.l. .v.a.n. .h.e.s.t.
Dit is niet ok
Lieve ouders van Tim,

Heel veel sterkte met dit onvoorstelbare verlies. Wij hebben veel respect voor de manier waarop jullie aandacht vragen voor pesten. Onze kinderen zijn ook erg gepest en wij hebben het gevoel dat jullie opkomen voor alle kinderen/volwassenen die slachtoffer zijn van pestkoppen. Het nieuws van Tim raakte onze dochter Lotte heel erg, omdat ze zijn gevoel zo begreep.
We hopen dat pestkoppen inzien dat pesten geen plagerijtje is, maar dat pesten levenslange littekens achterlaat.
Sterk van Tim dat hij gezegd heeft dat pesten hem sterker gemaakt heeft. Alle respect voor hem en onze gedachten gaan naar jullie uit. 
Op 6 november 2012
om 17:57 getekend door:
m.a.r.i.a.n.n.e. .e.n. .l.o.t.t.e.
Dit is niet ok
Diep en diep triest wat er hier is gebeurd. Iemand die uit pure wanhoop omdat hij z'n hele leven is gepest uit het leven stapt.
Voor Tim hoefde het niet meer...
Kinderen die elkaar dit aan kunnen doen mogen wat mij betreft naar het PieterBaan centrum. Daar is iets verschrikkelijk mis mee.

Veel sterkte aan de familie 
Op 6 november 2012
om 17:58 getekend door:
R.i.c.a.r.d.
Dit is niet ok
Hoi Tim,
Als geen ander weet ik hoe je je gevoeld moet hebben. Wordt immers zelf nog steeds behandeld (ben nu 35) voor het vele pesten van vroeger. Wat moet je je enorm eenzaam gevoeld hebben bij je laatste moeilijke keuze. Ik hoop dat je je gezochte vrede en rust gevonden hebt.

Ik heb diep respect voor de keuze van je ouders. Misschien dat dit een doorbraak is in het pesten.En het zinnetje woorden doen geen pijn voorgoed begraven wordt.

Beste ouders en familie.
Woorden schieten te kort in jullie verdriet. Maar toch wil ik het proberen. Ik zal jullie zoon (ook al ken ik hem niet persoonlijk) nooit vergeten net als het onrecht wat jullie is aangedaan. Hoop dat jullie steun vinden bij elkaar

Veel Sterkte met dit enorme verlies. 
Op 6 november 2012
om 17:57 getekend door:
D.i.a.n. .S.e.p.e.r.s.
Dit is niet ok
Beste familie Ribberink,
Ik ben ontzettend geraakt door het overlijden van Tim. Heel veel sterkte met dit afschuwelijke verlies! 
Op 6 november 2012
om 17:54 getekend door:
C...J...G.
Dit is niet ok
Hey Naamgenoot, sorry dat dit jou is overkomen man.

Sterkte voor je ouders. 
Op 6 november 2012
om 17:52 getekend door:
A.n.d.e.r.e. .T.i.m.
Dit is niet ok
Lieve ouders van Tim,

Wat hier met jullie Tim gebeurd is, is waar iedere ouder van een gepest kind bang voor is.zoals ook ik, moeder van een gepest kind.
Laat Tim nu een voorbeeld zijn, laat dit niet voor niets geweest zijn.
Tim is een kanjer!!!
Al ken ik hem niet en vind ik het heel erg dat het zover heeft moeten komen. Hij heeft nu rust!
Maar nu hopen dat er een keer naar ze geluisterd wordt.
want laat dit nu niet voor niets zijn geweest.
Ouders ,familie en vrienden heel veel sterkte!!
Nogmaals...Tim je bent een kanjer!!! 
Op 6 november 2012
om 17:51 getekend door:
J.o.s.é.
Dit is niet ok
Ik vind het zo erg wat er met Tim is gebeurdt. Het is goed dat jullie aangifte hebben gedaan van die pesterijen. Komt er hopelijk toch gerechtigheid voor Tim na zijn dood. Ik hoop dat de pesters geen rust in hun leven zullen hebben en dat ze de rest van hun leven met schuldgevoelens in hun harten zullen lopen om wat ze Tim hebben aangedaan. Ik hoop dat de pesters nooit gelukkig zullen worden in hun leven. Zij hebben het plezier van Tim zijn leven ontnomen. Veel sterkte lieve ouders. 
Op 6 november 2012
om 17:51 getekend door:
P.e.t.e.r.
Dit is niet ok
Afschuwelijk (wederom) te moeten concluderen dat er voor kwetsbare mensen kennelijk geen plek is in deze samenleving. Tegen de agressie van betrokken scholen die "zich hierin niet herkennen", politie die "geen aanleiding ziet voor een onderzoek" en niet in de laatste plaats grensoverschrijdend gedrag van de verantwoordelijken kun je als ouders nauwelijks tegenop. Ik wens de ouders heel veel kracht en strijdvaardigheid bij het geven van betekenis aan deze verspilling van leven. 
Op 6 november 2012
om 17:45 getekend door:
R.a.n.d.o.l.f. .K.r.u.i.t.h.o.f.
Dit is niet ok
Lieve ouders van Tim en alle mensen die Tim in hun hartje hadden gesloten, hier zijn geen woorden voor zo erg .

Ik wil jullie graag sterkte en kracht toewensen . 
Op 6 november 2012
om 17:44 getekend door:
C.a.r.l.a.
Dit is niet ok
Lieve Tim,

Ik ken je niet, maar je gezicht zweeft sinds gister steeds op mijn netvlies. Ik vraag me af hoe je je voelde toen je besloot de uitweg te kiezen die jou de beste optie leek, en het stemt mij bedrukt dat ik deel uitmaak van de maatschappij waar die optie, jouw keuze, de beste uitweg lijkt. Ik denk aan je ouders die ik moedig vind daar je vader en moeder er voor kiezen dwars door hun verdriet heen jouw stem te laten horen en daarmee de stem van zovelen. Je schreef het zelf, ze zijn inderdaad fantastisch. Lieve ouders, u wens ik steun, troost, bemoediging en moed om steeds opnieuw uzelf te hervinden. Ik denk in Liefde aan u. Edwin Bokhorst 
Op 6 november 2012
om 17:41 getekend door:
E.d.w.i.n. .B.o.k.h.o.r.s.t.
Dit is niet ok
Lieve ouders van Tim,
Wat ontzettend moedig dat u de dood van uw zoon op deze manier bekend hebt gemaakt. De jongen die werd buitengesloten wordt alsnog door velen in het hart gesloten. Hoe triest dat hij daarvoor eerst moest sterven. Ik wens u en alle mensen die van Tim hielden heel veel sterkte en kracht en ik hoop dat de dierbare herinneringen aan uw prachtige zoon u tot troost zullen zijn. 
Op 6 november 2012
om 17:39 getekend door:
W.i.l.m.a.
Dit is niet ok
Lieve tim, wat ontzettend verschrikkelijk dat je zo gepet bent door anderen en getreiterd en bespot ik wens dan ook je vader en moeder en de rest van de familie heel veel sterkte en dat er nu eindelijk iets gebeurt tegen het pesten. 
Op 6 november 2012
om 17:35 getekend door:
a.n.g.e.l.a. .i.k.i.n.k.
Dit is niet ok
Zo stil bij wat Tim is overkomen..
zo ontzettend pijnlijk jullie enorme verlies. Ik sta als vreemde woordeloos met een open hart vol medeleven, onmacht, troost en liefde voor jullie.
Moge jullie rust vinden, sterkte... sterkte en stilte en rust gewenst.. en moge Tims besluit vele mensen die nu niet gezien worden beschermen.
Mijn oprechte condoléances. 
Op 6 november 2012
om 17:30 getekend door:
P.a.t.r.i.c.i.a.
Dit is niet ok
Ik heb er geen woorden voor, het is een ondraaglijk verlies, daar het niet nodig had geweest. Hopelijk leert iemand hier nog eens iets van.

Ouders en overige familie, hierbij wens ik jullie veel sterkte met het verlies van zo'n mooi mens! 
Op 6 november 2012
om 17:24 getekend door:
L.i.n.d.a.
Dit is niet ok
Mijn diepe medeleven. Wat een goede en dappere actie om dit onherstelbare verlies nog iets van zin te geven, al is dat natuurlijk het verkeerde woord. Heel veel mensen in dit land weten wat Tim heeft doorgemaakt; voor mij is het 45 jaar geleden en ik krijg er nog tranen van in mijn ogen. En als ik denk dat iemand over me heen loopt, word ik ongekend agressief. Ook ik verborg het zoveel mogelijk voor mijn omgeving; je schaamt je zo dat je niet weerbaarder bent. Toch ligt in dat delen de oplossing, denk ik. Pesters houden niet zomaar op; maar gepesten zouden elkaar kunnen steunen. 
Op 6 november 2012
om 17:25 getekend door:
S.y.l.v.i.a.
Dit is niet ok
< Vorige        1 ... 10 11 12 13 14 15 16 ... 26      Volgende >
Dit register is aangemaakt door:
Lisette
op 5 november 2012

Contact met beheerder >
Contact met Lisette:


  annuleren

Register verlengen >
Een blijvende herinnering aan:

Tim Ribberink

U kunt van dit register en de toegevoegde condoleances zelf een boekje maken en laten drukken. Meer info >

Nieuw boekje maken >
Hou me op de hoogte
Wilt u op de hoogte gehouden worden als er nieuwe (nationale) registers geopend worden? Condoleance.nl biedt verschillende mogelijkheden om op de hoogte te blijven, zoals e-mail, Twitter en SMS. Foto