SUGAR LEE HOOPER (Marja van der Toorn)

23 februari 1948 - 4 april 2010
Marja van der Toorn (Den Haag, 23 februari 1948 - 4 april 2010), beter bekend als Sugar Lee Hooper, was een Nederlandse zangeres, presentatrice, entertainer en tv-persoonlijkheid. Zij stond vooral bekend om haar forse voorkomen, kaal geschoren hoofd en haar felgekleurde jurken.

Met haar vriendin Andrea van der Kaap sluit Sugar Lee Hooper in 1998 een geregistreerd partnerschap. In 2001 was ze de eerste Nederlandse artiest die een homohuwelijk sloot door het geregistreerd partnerschap om te laten zetten in een huwelijk.

In januari 2006 onderging Hooper in Duitsland een facelift. In 2007 heeft zij een buikwandcorrectie en een borstoperatie ondergaan.

Op 31 maart 2008 werd bekendgemaakt dat Sugar Lee Hooper een tumor in de heup heeft, waaraan zij geopereerd moet worden. Later blijkt het om een goedaardige tumor te gaan. Op 14 april deelde het management van Sugar Lee mee dat de artieste per direct stopt met optreden, omdat zij het werk fysiek en mentaal niet meer aankon. Het feit dat de 60-jarige zangeres naar eigen zeggen lichamelijk op is, heeft haar doen besluiten om haar jurk en daarmee het artiestenbestaan aan de wilgen te hangen.

Op 28 maart 2010 kwam Van der Toorn lelijk ten val met haar scootmobiel en brak haar heup. Een dag later kreeg ze tijdens de operatie een hartstilstand en kampte ze met zuurstofgebrek. Artsen hielden haar kunstmatig in coma, waaruit ze niet meer ontwaakte.

Bron: ANP
Condoleance toevoegen X sluiten
Uw naam:

Uw email (wordt niet gepubliceerd):


Gedenktekst:
 annuleren
Wilt u een SMS ontvangen direct als er een nieuw nationaal register geopend wordt? Stuur dan CONDO AAN naar 3010

We versturen nooit meer dan 5 berichten per week. Deze abonnementsdienst kost 25 cent per ontvangen bericht. U kunt zich afmelden door CONDO STOP te sms-en naar 3010.
< Vorige         61 t/m 80 van 1459        Volgende >
Lieve Marja, waarom?... veel te vroeg ben je gegaan,nog bedankt voor alles wat je voor me gedaan hebt en voor de hond.
Rust zacht lieve schat!
Ik wens Andrea, kinderen, klein kinderen en familie en vrienden heel veel sterkte met dit zware verlies. 
Op 8 april 2010
om 12:15 getekend door:
C.y.n.t.h.i.a.
Dit is niet ok
rust zacht sugar lee hooper en veel veel sterkten voor de nabestanden en haar parner familie en vrienden rust in vrede 
Op 8 april 2010
om 11:57 getekend door:
w.o.l.k.e.n.
Dit is niet ok
Rust zacht Sugar. En veel sterkte voor haar partner, familie en vrienden. 
Op 8 april 2010
om 11:23 getekend door:
W.i.l.l.y.
Dit is niet ok
wat zullen wij jouw missen.
nu al. wat gaf je ons een vrolijkheid. Jij had wat
ik zo mis enthousiame met
de brede lach.In gedachte
leven wij mee met je partner.
Rust zacht 
Op 8 april 2010
om 10:58 getekend door:
b.e.n.v.a.n.o.o.s.t.e.r.h.o.u.t.@.y.a.h.o.o...c.o.m.
Dit is niet ok
Ik kan haar van het uitgaans leven, van toen der tijd de vrouwen disco in scheveningen.
Het was een vrolijk, aardige vrouw.
Ik zal haar nooit vergeten.
Ik wens haar vriendin en familie het aller beste en veel sterkte!!!

Doei doei Jeanet 
Op 8 april 2010
om 10:41 getekend door:
J.e.a.n.e.t.
Dit is niet ok
In woord en geest
Voor altijd verbonden
Door ontzichtbare banden
Gekoesterd door velen
Gemist nog het meest
RUST IN VREDE 
Op 8 april 2010
om 10:10 getekend door:
J.o.h.a.n.
Dit is niet ok
lieve marja

rust zacht we zullen je gulle lach en liedjes missen.
en andrea en de kinderen heel veel sterkte en een goede gezondheid gewenst
sterkte in deze moeilijke tijd

gr ingrid 
Op 8 april 2010
om 8:59 getekend door:
i.n.g.r.i.d. .m.e.r.k.s.
Dit is niet ok
lieve boris en jody...

wens jullie en je familie heel veel sterkte met het verlies van deze geweldige vrouw!!!

liefs chislaine 
Op 8 april 2010
om 8:55 getekend door:
c.h.i.s.l.a.i.n.e. .k.o.u.w.e.n.h.o.v.e.n.
Dit is niet ok
Lieve Marja

woorden schieten te kort om te zeggen of te schijven hier.
rust zacht lieve schat.

En voor jouw Andrea en de kinderen
veel liefs en sterkte bij dit grote verlies.

gr.Else Ros 
Op 8 april 2010
om 3:16 getekend door:
E.l.s.,. .j.a.c.k.y. .,.r.o.m.a.n.a...
Dit is niet ok
Lieve Marja,

Dank voor je vriendschap en wat hebben we van je genoten. Zowel prive als op de buhne. Het was altijd feest. We zullen je nooit vergeten.

Andrea en familie, heel veel sterkte toegewenst in de komende periode en toekomst.
Tot ooit,
Erwin, Sheila en Jonathan Kettmann en alle (ex) medewerkers van Laser-Aesthetic.com 
Op 8 april 2010
om 1:14 getekend door:
E.r.w.i.n. .K.e.t.t.m.a.n.n.
Dit is niet ok
gek idee

dat leuke mens

ze zette hier de boel op z'n kop en we hebben genoten.

maar ik zeg altijd: een bekende nederlander krijgt altijd aandacht. en soms de meest bizarre reacties... stijlloos, vol taalfouten. is het een hype?

ook "normale" mensen sterven. in stilte...

maar uit mijn hart => dierbaren "miss" hooper => alle sterkte gewenst. 
Op 8 april 2010
om 0:36 getekend door:
m.a.r.i.j.k.e.
Dit is niet ok
Lieve Marja,
Wat hebben we een leuke tijd gehad met jou en Andrea in Egypte en ook daarna,dit vergeten wij nooit meer.
Helaas zullen we je nooit meer zien, waarschijnlijk alleen nog voelen.
Andrea en familie wensen we heel veel sterkte toe de aankomende tijd. Rob @ Annette
Straver.(Doe maar groen met een dikke zoen!!!) Marja "rest in peace" en waak over je dierbaren zoals je altijd deed!! 
Op 7 april 2010
om 23:58 getekend door:
R.o.b. .&. .A.n.n.e.t.t.e. .S.t.r.a.v.e.r.
Dit is niet ok
LIEVE MARJA

WANDT ZO IS JE NAAM

IK ZAL JE NOOIT MEER OP TV ZIEN
IN DE TOE KOMST ALS SUGAR LEE HOOPER ER KOMEN WEL BEELDEN VOOR BIJ OP TV UIT JOU VERLEDEN EN WIE JE OOK AL WEER WAS ZO ALS JE OOK AL EEN KEER ZIJ TEGEN MIJ WEET JE NOG EN IK ZIJ JA IK WEET HET NOG EN IK KEEK IN JE OGEN EN IK ZIJ NEE LEE ZE VERGETEN JOU NOOIT WEES DAAR MAAR NIET BANG VOOR EENS ZIJ JE IK BEN HIER WEL MAAR LIEVER WAS IK THUIS JA ZO WAS JE
ANDREA WAS ALLES VOOR JE
IK WEET DAT ANDREA EN DE KINDEREN EN KLEINKINDEREN JE NU MOETEN MISSEN EN DAT IS ZWAAR EN OOK VOOR DE REST VAN DE FAM

IK WENS DE FAM VEEL STERKTE TOE DEZE DAGEN

MARJA VAN DER TOORN
DANK JE WEL

EN ANDREA VAN DER KAAP
DANK JE WEL DAT WIJ VAN SUGAR LEE HOOPER MOCHTEN GENIETEN 
Op 7 april 2010
om 23:20 getekend door:
h.i.l.l.y.
Dit is niet ok
R.I.P. Topper! 
Op 7 april 2010
om 22:44 getekend door:
L.i.l.i.a.n.
Dit is niet ok
Ongeloof, hoe is het mogelijk?

Je bent een fenomeen uit mijn jeugd.

Ik steek een kaarsje voor je op, met de gedachten voor jou en je nabestaanden.
Rust zacht en waak over je geliefden.
Veel sterkte en liefde! 
Op 7 april 2010
om 22:20 getekend door:
W.e.n.d.y. .H.o.o.f.
Dit is niet ok
Marja ik zal je vreselijk missen ben altijd een grote fan van je geweest. Ben namelijk DJ en ik draaide al je platen en cd's en ik zal dit blijven doen. 
Op 7 april 2010
om 21:32 getekend door:
K.a.i. .D.e.g.r.e.e.f.
Dit is niet ok
Veel sterkte met het verlies van Marja..Woorden schieten tekort..RIP lieve Marja 
Op 7 april 2010
om 20:38 getekend door:
P.a.t.r.i.c.i.a.
Dit is niet ok
gecondoleerd
familie ik wens julllie heel veel sterktrust zachtsugar lee 
Op 7 april 2010
om 20:34 getekend door:
x.i.o.m.a.r.a.
Dit is niet ok
Lieve lieve Andrea,Jan,Timo,Boris Jody en kleinkinderen,veel te vroeg hebben jullie afscheid moeten nemen van een geweldige vriedin, moeder en oma.Vele jaren kennen wij elkaar en hebben wij altijd een diep respect gehad voor de wijze waarop jullie mamma en later oma er altijd voor jullie was.Soms moeilijke tijden maar ook hele mooie tijden en dan denk ik maar aan de geboorte van jullie 4 kinderen.Wij wensen jullie heel veel sterkte in deze moeilijke tijd.

MARJA RUST ZACHT EN WAAKT OVER JE DIERBAREN.

"WEL VERLOREN MAAR NOOIT VERGETEN" 
Op 7 april 2010
om 20:29 getekend door:
T.o.n. .H.e.i.l.i.g.e.r.s.
Dit is niet ok
Ondanks alle tegenslagen, moeilijkheden en lichamelijke strubbelingen bleef je optimistisch en een baken van doorzetten voor de ander. Je muziek heeft jou er altijd weer doorheen getrokken. Ik hoop dat ieder die je lief is er ook steun aan mag hebben dat je een levensgenieter bleef tot het eind! Rust maar zacht, topvrouw!! 
Op 7 april 2010
om 20:28 getekend door:
M.i.r.a.n.d.a.
Dit is niet ok
< Vorige        1 2 3 4 5 6 7 ... 73       Volgende >
Dit register is aangemaakt door:
Diane
op 4 april 2010

Contact met beheerder >
Contact met Diane:


  annuleren
Een blijvende herinnering aan:

SUGAR LEE HOOPER (Marja van der Toorn)

U kunt van dit register en de toegevoegde condoleances zelf een boekje maken en laten drukken. Meer info >

Nieuw boekje maken >
Hieronder vindt u de reeds gemaakte boekjes van dit register:
SUGAR LEE HOOPER (Marja van der Toorn)
Boekje gemaakt door: Mildred-Joan. van der Toolen. met 132 pagina's
Bekijken en/of nabestellen >
Hou me op de hoogte
Wilt u op de hoogte gehouden worden als er nieuwe (nationale) registers geopend worden? Condoleance.nl biedt verschillende mogelijkheden om op de hoogte te blijven, zoals e-mail, RSS, Twitter en SMS. Foto
Condoleance.nl op je mobiel
Foto Speciaal voor iedereen die via de mobiele telefoon Condoleance.nl wil bekijken, hebben we een compakte mobiele versie van de site ontwikkeld.
Dit register op je site of blog
Wil je dit register op je eigen website of blog vermelden? Gebruik dan de code onder de knop. Een voorbeeld zie je hieronder.
Kopieer de code hieronder en plak deze in je blog of site: